Inimesed

Külle Viks
kylle@nuustaku.edu.ee
direktor

Anneli Vetka
anneli@nuustaku.edu.ee
õppealajuhataja, inglise keel

Kalev Aigro
kalev@nuustaku.edu.ee
majandusjuhataja

Terje Aasaroht
terje@nuustaku.edu.ee
huvijuht

Liia Soe
kool@nuustaku.edu.ee
juhiabi

Toomas Palmiste
toomas@nuustaku.edu.ee
IKT-juht, informaatika

Kadri Reek
raamat@nuustaku.edu.ee
raamatukoguhoidja

Katrin Urke
katrin@nuustaku.edu.ee
sotsiaalpedagoog

Ruth Ong
ruth@nuustaku.edu.ee
psühholoog

Anu Saluri
anu_s@nuustaku.edu.ee
õpilaskodu kasvataja

Heivi Truu
heivi@nuustaku.edu.ee
ajalugu, ühiskonnaõpetus

Kaja Raud
kaja_r@nuustaku.edu.ee
ajalugu, eesti keel, kirjandus

Ülle Kümmel
ylle_k@nuustaku.edu.ee
geograafia, loodusõpetus

Celia Hirmo
celia@nuustaku.edu.ee
bioloogia

Ell Selli
ell@nuustaku.edu.ee
bioloogia

Mariana Naaber
mariana@nuustaku.edu.ee
keemia, loodusõpetus

Jaana Mihailišina
jaana@nuustaku.edu.ee
füüsika, loodusõpetus

Marika Paavo
marika@nuustaku.edu.ee
eesti keel, kirjandus

Tiia Lehismets
tiia@nuustaku.edu.ee
eesti keel, kirjandus

Rita Arik
rita@nuustaku.edu.ee
eesti keel, kirjandus

Kirsti Vuks
kirsti@nuustaku.edu.ee
eesti keel, kirjandus

Merike Laiv
merike@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja, muusika, liiklusõpetus

Pille Möll
pille@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja, matemaatika

Kaire Ojavee
kaire@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja

Kaja Oja
kaja@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja, inglise keel

Merlin Jalajas
merlin@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja, muusika

Tiie Jaaniste
tiie@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja, õpiabi

Ene Must
ene_m@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja

Sigrid Mark
sigrid@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja, matemaatika

Triin Rehk
triin@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja (töösuhe peatunud)

Rutti Kirbits
rutti@nuustaku.edu.ee
asendusõpetaja

Anne Uibo
anne@nuustaku.edu.ee
inglise keel

Karmen Lauk
karmen@nuustaku.edu.ee
inglise keel

Karin Cowan
karin@nuustaku.edu.ee
pikapäevarühma kasvataja, asendusõpetaja

Kerri Rauk
kerri@nuustaku.edu.ee
kehaline kasvatus

Maive Pulles
maive@nuustaku.edu.ee
kehaline kasvatus

Ülle Ernits
ylle_e@nuustaku.edu.ee
kehaline kasvatus

Jelena Salumaa
leena@nuustaku.edu.ee
kunst

Ave Kruusmaa
ave@nuustaku.edu.ee
kunst, käsitöö ja kodundus

Ene Ever
ene_e@nuustaku.edu.ee
matemaatika, õpiabi

Kaidi Palmiste
kaidi@nuustaku.edu.ee
matemaatika

Anu Kikas
anu@nuustaku.edu.ee
matemaatika, õpiabi, informaatika

Eve Eljand
eve@nuustaku.edu.ee
muusika

Peeter Mändla
peeter@nuustaku.edu.ee
töö- ja tehnoloogiaõpetus

Eve Aruväli
evea@nuustaku.edu.ee
saksa keel

Krista Aigro
krista@nuustaku.edu.ee
eripedagoog, HEV koordinaator

Maret Heitur
maret@nuustaku.edu.ee
õpilaskodu kasvataja abi

Kaire Meema
kaire_m@nuustaku.edu.ee
õpilaskodu kasvataja abi

Ene Vister
ene_v@nuustaku.edu.ee
vene keel