Algklasside tunniplaanid
1A klass
Klassijuhataja: Kaire Ojavee
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | U306 Eesti keel K. Ojavee | U306 Matemaatika K. Ojavee | U306 Kunst K. Ojavee | U306 Klassijuhataja tund K. Ojavee | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | |||
T Teisipäev | Kehaline kasvatus M. Pulles | U202 Muusika P. Möll | U306 Lugemine K. Ojavee | U306 Loodusõpetus K. Ojavee | Aula KoorilaulHuviring P. Möll | |||
K Kolmapäev | U306 Eesti keel K. Ojavee | U306 Lugemine K. Ojavee | U306 Matemaatika K. Ojavee | U306 Tööõpetus K. Ojavee | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | |||
N Neljapäev | U202 Muusika P. Möll | U306 Lugemine K. Ojavee | U306 Matemaatika K. Ojavee | U306 Kunst K. Ojavee | ||||
R Reede | U306 Eesti keel K. Ojavee | Kehaline kasvatus M. Pulles | Kehaline kasvatus M. Pulles | U306 Loodusõpetus K. Ojavee |
1B klass
Klassijuhataja: Kätlyn Rudissaar
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | U307 Lugemine K. Rudissaar | U307 Eesti keel K. Rudissaar | U202 Muusika M. Laiv | U307 Matemaatika K. Rudissaar | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | |||
T Teisipäev | Kehaline kasvatus K. Rauk | Kehaline kasvatus K. Rauk | U307 Loodusõpetus K. Rudissaar | U307 Eesti keel K. Rudissaar | Aula KoorilaulHuviring P. Möll | |||
K Kolmapäev | U307 Matemaatika K. Rudissaar | U307 Lugemine K. Rudissaar | Kehaline kasvatus K. Rauk | U307 Klassijuhataja tund K. Rudissaar | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | |||
N Neljapäev | U307 Lugemine K. Rudissaar | U307 Loodusõpetus K. Rudissaar | U307 Tööõpetus K. Rudissaar | U202 Muusika M. Laiv | ||||
R Reede | U307 Eesti keel K. Rudissaar | U307 Matemaatika K. Rudissaar | U307 Kunst K. Rudissaar | U307 Kunst K. Rudissaar |
2A klass
Klassijuhataja: Triin Rehk
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | U209 Lugemine T. Rehk | U209 Matemaatika T. Rehk | Aula Muusika P. Möll | U209 Kunst T. Rehk | ||||
T Teisipäev | U209 Matemaatika T. Rehk | Kehaline kasvatus M. Pulles | U209 Eesti keel T. Rehk | U209 Loodusõpetus T. Rehk | U209 Klassijuhataja tund T. Rehk | |||
K Kolmapäev | U209 Lugemine T. Rehk | U209 Loodusõpetus T. Rehk | U209 Matemaatika T. Rehk | U202 Muusika P. Möll | Aula KoorilaulHuviring P. Möll | |||
N Neljapäev | U209 Lugemine T. Rehk | U209 Eesti keel T. Rehk | U209 Matemaatika T. Rehk | U209 Inimeseõpetus T. Rehk | Kehaline kasvatus M. Pulles | Kehaline kasvatus M. Pulles | ||
R Reede | U209 Eesti keel T. Rehk | U209 Lugemine T. Rehk | U209 Tööõpetus T. Rehk | U209 Tööõpetus T. Rehk |
2B klass
Klassijuhataja: Tiie Jaaniste
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | U208 Lugemine T. Jaaniste | U208 Eesti keel T. Jaaniste | U208 Matemaatika T. Jaaniste | U208 Klassijuhataja tund T. Jaaniste | ||||
T Teisipäev | U208 Matemaatika T. Jaaniste | U208 Loodusõpetus T. Jaaniste | U208 Eesti keel T. Jaaniste | U208 Kunst T. Jaaniste | Kehaline kasvatus M. Pulles | Kehaline kasvatus M. Pulles | ||
K Kolmapäev | Kehaline kasvatus M. Pulles | U202 Muusika M. Laiv | U208 Matemaatika T. Jaaniste | U208 Lugemine T. Jaaniste | U208 Inimeseõpetus T. Jaaniste | Aula KoorilaulHuviring P. Möll | ||
N Neljapäev | U208 Lugemine T. Jaaniste | U208 Matemaatika T. Jaaniste | U208 Tööõpetus T. Jaaniste | U208 Tööõpetus T. Jaaniste | ||||
R Reede | U208 Loodusõpetus T. Jaaniste | U202 Muusika M. Laiv | U208 Eesti keel T. Jaaniste | U208 Lugemine T. Jaaniste |
3A klass
Klassijuhataja: Gerda Kautlenbach
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | U313 Inimeseõpetus G. Kautlenbach | 203 Muusika E. Eljand | U313 Eesti keel G. Kautlenbach | U313 Matemaatika G. Kautlenbach | U313 Tööõpetus G. Kautlenbach | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | ||
T Teisipäev | U313 Matemaatika G. Kautlenbach | U313 Eesti keel G. Kautlenbach | U313 Loodusõpetus G. Kautlenbach | 210 Inglise keel S. Oja | Kehaline kasvatus K. Rauk | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | ||
K Kolmapäev | U313 Lugemine G. Kautlenbach | 210 Inglise keel S. Oja | U313 Matemaatika G. Kautlenbach | U313 Kunst G. Kautlenbach | U313 Kunst G. Kautlenbach | Aula KoorilaulHuviring P. Möll | ||
N Neljapäev | U313 Lugemine G. Kautlenbach | U313 Matemaatika G. Kautlenbach | U313 Klassijuhataja tund G. Kautlenbach | 210 Inglise keel S. Oja | 203 Muusika E. Eljand | |||
R Reede | U313 Eesti keel G. Kautlenbach | U313 Lugemine G. Kautlenbach | U313 Loodusõpetus G. Kautlenbach | Kehaline kasvatus K. Rauk | Kehaline kasvatus K. Rauk |
3B klass
Klassijuhataja: Sigrid Mark
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | U308 Matemaatika S. Mark | U207 Inglise keel K. Oja | U308 Eesti keel S. Mark | 203 Muusika E. Eljand | U308 Kunst S. Mark | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | ||
T Teisipäev | U308 Matemaatika S. Mark | U308 Eesti keel S. Mark | U207 Inglise keel K. Oja | U308 Loodusõpetus S. Mark | U308 Kunst S. Mark | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | ||
K Kolmapäev | U308 Eesti keel S. Mark | Kehaline kasvatus M. Pulles | Kehaline kasvatus M. Pulles | U308 Lugemine S. Mark | U308 Loodusõpetus S. Mark | Aula KoorilaulHuviring P. Möll | ||
N Neljapäev | U308 Matemaatika S. Mark | 203 Muusika E. Eljand | U308 Lugemine S. Mark | U308 Inimeseõpetus S. Mark | U308 Tööõpetus S. Mark | |||
R Reede | U308 Lugemine S. Mark | U207 Inglise keel K. Oja | U308 Matemaatika S. Mark | U308 Klassijuhataja tund S. Mark | Kehaline kasvatus M. Pulles |
4A klass
Klassijuhataja: Pille Möll
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | 7. tund | 8. tund | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | U213 Lugemine P. Möll | U213 Eesti keel P. Möll | 211 Inglise keel E. Haas | U213 Matemaatika P. Möll | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus Ü. Ernits | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | Aula PoistekoorHuviring E. Eljand | |
T Teisipäev | U213 Eesti keel P. Möll | 211 Inglise keel E. Haas | U213 Matemaatika P. Möll | U213 Informaatika P. Möll | 203 Muusika E. Eljand | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | Aula LastekoorHuviring E. Eljand | |
K Kolmapäev | U213 Matemaatika P. Möll | U213 Loodusõpetus P. Möll | U213 Eesti keel P. Möll | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus Ü. Ernits | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus Ü. Ernits | U202 Liiklusring M. Laiv | 203 PoistekoorHuviring E. Eljand | |
N Neljapäev | 203 Muusika E. Eljand | U213 Lugemine P. Möll | U213 Matemaatika P. Möll | U213 Kunst P. Möll | 211 Inglise keel E. Haas | Aula LastekoorHuviring E. Eljand | ||
R Reede | U213 Matemaatika P. Möll | U213 Loodusõpetus P. Möll | U213 Klassijuhataja tund P. Möll | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa |
4B klass
Klassijuhataja: Merike Laiv
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | 7. tund | 8. tund | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | U202 Lugemine M. Laiv | U202 Eesti keel M. Laiv | U207 Inglise keel K. Oja | U202 Matemaatika M. Laiv | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus Ü. Ernits | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | Aula PoistekoorHuviring E. Eljand | |
T Teisipäev | U202 Eesti keel M. Laiv | U207 Inglise keel K. Oja | U202 Matemaatika M. Laiv | U202 Loodusõpetus M. Laiv | U202 Kunst M. Laiv | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | Aula LastekoorHuviring E. Eljand | |
K Kolmapäev | U202 Matemaatika M. Laiv | 203 Muusika E. Eljand | U202 Eesti keel M. Laiv | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus Ü. Ernits | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus Ü. Ernits | 203 PoistekoorHuviring E. Eljand | ||
N Neljapäev | U202 Loodusõpetus M. Laiv | U202 Lugemine M. Laiv | U202 Matemaatika M. Laiv | 203 Muusika E. Eljand | U207 Inglise keel K. Oja | U202 Liiklusring M. Laiv | Aula LastekoorHuviring E. Eljand | |
R Reede | U202 Matemaatika M. Laiv | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | U202 Informaatika M. Laiv | U202 Klassijuhataja tund M. Laiv |
5 klass
Klassijuhataja: Kaire Ojavee
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | 7. tund | 8. tund | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 207 Matemaatika K. Palmiste | 307 Eesti keel R. Arik | 307 Eesti keel R. Arik | Aula PoistekoorHuviring E. Eljand | ||
T Teisipäev | 308 Ajalugu K. Ojavee | 207 Matemaatika K. Palmiste | 307 Eesti keel R. Arik | 307 Eesti keel R. Arik | 310 Loodusõpetus Ü. Kümmel | 203 Muusika E. Eljand | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | Aula LastekoorHuviring E. Eljand |
K Kolmapäev | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus Ü. Ernits | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus Ü. Ernits | 310 Loodusõpetus Ü. Kümmel | 207 Matemaatika K. Palmiste | 210 Inglise keel S. Oja | U306 Inimeseõpetus K. Ojavee | 203 PoistekoorHuviring E. Eljand | |
N Neljapäev | 308 Ajalugu K. Ojavee | 210 Inglise keel S. Oja | 307 Kirjandus R. Arik | 307 Kirjandus R. Arik | 207 Matemaatika K. Palmiste | U306 Klassijuhataja tund K. Ojavee | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | Aula LastekoorHuviring E. Eljand |
R Reede | 310 Loodusõpetus Ü. Kümmel | 210 Inglise keel S. Oja | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus Ü. Ernits | U302 Kunst J. Salumaa | 207 Matemaatika K. Palmiste |
Põhikooli tunniplaanid
6A klass
Klassijuhataja: Kaidi Palmiste
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | 7. tund | 8. tund | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | 207 Matemaatika K. Palmiste | 306 Eesti keel K. Vuks | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus M. Pulles | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus M. Pulles | 309 Ajalugu H. Truu | 110 Loodusõpetus L. Kört | Aula PoistekoorHuviring E. Eljand | |
T Teisipäev | 309 Ühiskonnaõpetus H. Truu | 110 Loodusõpetus L. Kört | 206 Saksa keel J.R. Raud304 Vene keel E. Vister | 207 Matemaatika K. Palmiste | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | Aula LastekoorHuviring E. Eljand |
K Kolmapäev | 309 Ajalugu H. Truu | 306 Eesti keel K. Vuks | 306 Kirjandus K. Vuks | 210 Inglise keel S. Oja | 207 Matemaatika K. Palmiste | 203 Muusika E. Eljand | 203 PoistekoorHuviring E. Eljand | |
N Neljapäev | 207 Matemaatika K. Palmiste | 306 Kirjandus K. Vuks | 210 Inglise keel S. Oja | 110 Loodusõpetus L. Kört | 308 Inimeseõpetus K. Ojavee | U302 Kunst J. Salumaa | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | Aula LastekoorHuviring E. Eljand |
R Reede | 210 Inglise keel S. Oja | 207 Matemaatika K. Palmiste | 304 Vene keel E. Vister206 Saksa keel J.R. Raud | 304 Vene keel E. Vister206 Saksa keel J.R. Raud | 306 Eesti keel K. Vuks | 207 Klassijuhataja tund K. Palmiste303 Informaatika T. Palmiste |
6B klass
Klassijuhataja: Krista Aigro
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | 7. tund | 8. tund | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | 204 Matemaatika H. Kann | 309 Ajalugu H. Truu | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus M. Pulles | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus M. Pulles | 110 Loodusõpetus L. Kört | 307 Kirjandus T. Jaaniste | Aula PoistekoorHuviring E. Eljand | |
T Teisipäev | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 206 Saksa keel J.R. Raud304 Vene keel E. Vister | 204 Matemaatika H. Kann | 110 Loodusõpetus L. Kört | 307 Eesti keel T. Jaaniste | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | Aula LastekoorHuviring E. Eljand |
K Kolmapäev | 307 Eesti keel T. Jaaniste | 307 Eesti keel T. Jaaniste | 309 Ajalugu H. Truu | 203 Muusika E. Eljand | U207 Inglise keel K. Oja | 204 Matemaatika H. Kann | 203 PoistekoorHuviring E. Eljand | |
N Neljapäev | 110 Loodusõpetus L. Kört | U207 Inglise keel K. Oja | 309 Ühiskonnaõpetus H. Truu | U302 Kunst J. Salumaa | 204 Matemaatika H. Kann | 308 Klassijuhataja tund K. Aigro303 Informaatika T. Palmiste | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | Aula LastekoorHuviring E. Eljand |
R Reede | 204 Matemaatika H. Kann | 307 Kirjandus T. Jaaniste | 304 Vene keel E. Vister206 Saksa keel J.R. Raud | 304 Vene keel E. Vister206 Saksa keel J.R. Raud | 308 Inimeseõpetus K. Ojavee | U207 Inglise keel K. Oja |
7A klass
Klassijuhataja: Inga Kotkamäe
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | 7. tund | 8. tund | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | U207 Inglise keel K. Oja | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 304 Vene keel E. Vister206 Saksa keel J.R. Raud | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 310 Geograafia Ü. Kümmel | 205 Klassijuhataja tund I. Kotkamäe303 Informaatika T. Palmiste | Aula PoistekoorHuviring E. Eljand | |
T Teisipäev | 211 Inimeseõpetus Ü. Kann | 305 Kirjandus M. Paavo | 305 Kirjandus M. Paavo | 113 Loodusõpetus M. Naaber | 308 Ajalugu K. Varblane | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | Aula LastekoorHuviring E. Eljand | |
K Kolmapäev | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | U207 Inglise keel K. Oja | 110 Bioloogia L. Kört | 113 Loodusõpetus M. Naaber | 203 PoistekoorHuviring E. Eljand | |
N Neljapäev | Kehaline kasvatus M. PullesKehaline kasvatus Ü. Ernits | Kehaline kasvatus M. PullesKehaline kasvatus Ü. Ernits | U207 Inglise keel K. Oja | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 305 Eesti keel M. Paavo | 203 Muusika E. Eljand | Aula LastekoorHuviring E. Eljand | |
R Reede | 304 Vene keel E. Vister206 Saksa keel J.R. Raud | 304 Vene keel E. Vister206 Saksa keel J.R. Raud | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 305 Eesti keel M. Paavo | U302 Kunst J. Salumaa | 308 Ajalugu K. Varblane |
7B klass
Klassijuhataja: Terje Aasaroht
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | 7. tund | 8. tund | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 305 Eesti keel M. Paavo | 310 Geograafia Ü. Kümmel | 304 Vene keel E. Vister206 Saksa keel J.R. Raud | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | Aula PoistekoorHuviring E. Eljand | |
T Teisipäev | 203 Muusika E. Eljand | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 210 Inglise keel S. Oja | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 113 Loodusõpetus M. Naaber | 305 Eesti keel M. Paavo | Aula LastekoorHuviring E. Eljand | |
K Kolmapäev | 211 Inimeseõpetus Ü. Kann | 110 Bioloogia L. Kört | 210 Inglise keel S. Oja | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 308 Ajalugu K. Varblane | 210 Klassijuhataja tund T. Aasaroht303 Informaatika T. Palmiste | 203 PoistekoorHuviring E. Eljand | |
N Neljapäev | Kehaline kasvatus M. PullesKehaline kasvatus Ü. Ernits | Kehaline kasvatus M. PullesKehaline kasvatus Ü. Ernits | 305 Kirjandus M. Paavo | 305 Kirjandus M. Paavo | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 113 Loodusõpetus M. Naaber | Aula LastekoorHuviring E. Eljand | |
R Reede | U302 Kunst J. Salumaa | 308 Ajalugu K. Varblane | 210 Inglise keel S. Oja | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 304 Vene keel E. Vister206 Saksa keel J.R. Raud | 304 Vene keel E. Vister206 Saksa keel J.R. Raud |
8A klass
Klassijuhataja: Rita Arik
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | 7. tund | 8. tund | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | 307 Eesti keel R. Arik | 113 Füüsika M. Naaber | 203 Muusika E. Eljand | 310 Geograafia Ü. Kümmel | 206 Saksa keel J.R. RaudU302 Vene keel N. Viks304 Vene keel E. Vister | 206 Saksa keel J.R. RaudU302 Vene keel N. Viks304 Vene keel E. Vister | Aula PoistekoorHuviring E. Eljand | |
T Teisipäev | 206 Saksa keel J.R. RaudU302 Vene keel N. Viks304 Vene keel E. Vister | 309 Ajalugu H. Truu | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 310 Geograafia Ü. Kümmel | 307 Eesti keel R. Arik | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus Ü. Ernits | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus Ü. Ernits | Aula LastekoorHuviring E. Eljand |
K Kolmapäev | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 113 Keemia M. Naaber | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 211 Inglise keel E. Haas | 211 Inglise keel E. Haas | 203 PoistekoorHuviring E. Eljand | |
N Neljapäev | 307 Kirjandus R. Arik | 307 Kirjandus R. Arik | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 211 Inglise keel E. Haas | 113 Füüsika M. Naaber | 110 Bioloogia L. Kört | 307 Klassijuhataja tund R. Arik303 Informaatika I. Kotkamäe | Aula LastekoorHuviring E. Eljand |
R Reede | 110 Bioloogia L. Kört | 309 Ajalugu H. Truu | 113 Keemia M. Naaber | 211 Inimeseõpetus Ü. Kann | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | U302 Kunst J. Salumaa |
8B klass
Klassijuhataja: Kerri Rauk
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | 7. tund | 8. tund | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | 310 Geograafia Ü. Kümmel | 307 Eesti keel R. Arik | 307 Eesti keel R. Arik | 113 Füüsika M. Naaber | 206 Saksa keel J.R. RaudU302 Vene keel N. Viks304 Vene keel E. Vister | 206 Saksa keel J.R. RaudU302 Vene keel N. Viks304 Vene keel E. Vister | Aula PoistekoorHuviring E. Eljand | |
T Teisipäev | 206 Saksa keel J.R. RaudU302 Vene keel N. Viks304 Vene keel E. Vister | 113 Keemia M. Naaber | 204 Matemaatika H. Kann | 309 Ajalugu H. Truu | U207 Inglise keel K. Oja | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus Ü. Ernits | Kehaline kasvatus K. RaukKehaline kasvatus Ü. Ernits | Aula LastekoorHuviring E. Eljand |
K Kolmapäev | 204 Matemaatika H. Kann | 310 Geograafia Ü. Kümmel | 203 Muusika E. Eljand | 113 Keemia M. Naaber | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 114 Tehnoloogia P. MändlaU214 Käsitöö A. Kruusmaa | 203 PoistekoorHuviring E. Eljand | |
N Neljapäev | U207 Inglise keel K. Oja | 110 Bioloogia L. Kört | 204 Matemaatika H. Kann | 113 Füüsika M. Naaber | 307 Kirjandus R. Arik | 307 Kirjandus R. Arik | 308 Klassijuhataja tund K. Rauk303 Informaatika I. Kotkamäe | Aula LastekoorHuviring E. Eljand |
R Reede | 309 Ajalugu H. Truu | 211 Inimeseõpetus Ü. Kann | U302 Kunst J. Salumaa | U207 Inglise keel K. Oja | 204 Matemaatika H. Kann | 110 Bioloogia L. Kört |
9A klass
Klassijuhataja: Maive Pulles
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | 7. tund | 8. tund | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | 206 Saksa keel J.R. RaudU302 Vene keel N. Viks | 206 Saksa keel J.R. RaudU302 Vene keel N. Viks | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 211 Inglise keel E. Haas | 113 Füüsika M. Naaber | Kehaline kasvatus M. PullesKehaline kasvatus Ü. Ernits | Kehaline kasvatus M. PullesKehaline kasvatus Ü. Ernits | |
T Teisipäev | 310 Geograafia Ü. Kümmel | 206 Saksa keel J.R. RaudU302 Vene keel N. Viks | 203 Muusika E. Eljand | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 211 Inglise keel E. Haas | 113 Keemia M. Naaber | Aula LastekoorHuviring E. Eljand | |
K Kolmapäev | 110 Bioloogia L. Kört | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 305 Kirjandus M. Paavo | 305 Kirjandus M. Paavo | 309 Ajalugu H. Truu | U302 Kunst J. Salumaa | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee |
N Neljapäev | 211 Inglise keel E. Haas | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 113 Füüsika M. Naaber | 309 Ajalugu H. Truu | 310 Geograafia Ü. Kümmel | 305 Eesti keel M. Paavo | Konv.ruum Klassijuhataja tund M. Pulles | Aula LastekoorHuviring E. Eljand |
R Reede | 113 Keemia M. Naaber | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 305 Eesti keel M. Paavo | 110 Bioloogia L. Kört | 309 Ühiskonnaõpetus H. Truu | 309 Ühiskonnaõpetus H. Truu |
9B klass
Klassijuhataja: Ülle Ernits
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | 7. tund | 8. tund | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | 206 Saksa keel J.R. RaudU302 Vene keel N. Viks | 206 Saksa keel J.R. RaudU302 Vene keel N. Viks | 113 Füüsika M. Naaber | 309 Ajalugu H. Truu | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | Kehaline kasvatus M. PullesKehaline kasvatus Ü. Ernits | Kehaline kasvatus M. PullesKehaline kasvatus Ü. Ernits | |
T Teisipäev | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 206 Saksa keel J.R. RaudU302 Vene keel N. Viks | 110 Bioloogia L. Kört | U207 Inglise keel K. Oja | 306 Eesti keel K. Vuks | 310 Geograafia Ü. Kümmel | Aula LastekoorHuviring E. Eljand | |
K Kolmapäev | 310 Geograafia Ü. Kümmel | U207 Inglise keel K. Oja | 113 Keemia M. Naaber | 306 Kirjandus K. Vuks | U302 Kunst J. Salumaa | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee | Aula RahvatantsHuviring K. Ojavee |
N Neljapäev | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 113 Füüsika M. Naaber | 203 Muusika E. Eljand | Konv.ruum Klassijuhataja tund Ü. Ernits | 110 Bioloogia L. Kört | 309 Ühiskonnaõpetus H. Truu | 309 Ühiskonnaõpetus H. Truu | Aula LastekoorHuviring E. Eljand |
R Reede | 205 Matemaatika I. Kotkamäe | 306 Eesti keel K. Vuks | 306 Kirjandus K. Vuks | 309 Ajalugu H. Truu | U207 Inglise keel K. Oja | 113 Keemia M. Naaber |
Gümnaasiumi tunniplaanid
10 klass
Klassijuhataja: Ain Laane
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | 110 Füüsika S. Sisask | 110 Füüsika S. Sisask | 305 Eesti keel M. Paavo | 305 Eesti keel M. Paavo | 203 Muusika E. Eljand | 207 Matemaatika I K. Palmiste204 Matemaatika II H. Kann | ||
T Teisipäev | 207 Matemaatika I K. Palmiste204 Matemaatika II H. Kann | 310 Geograafia Ü. Kümmel | 309 Ajalugu H. Truu | 304 Vene keel E. VisterU302 Vene keel N. Viks308 Saksa keel K. Varblane | 206 Inglise keel I I. Laur-Põder210 Inglise keel II S. Oja | 206 Inglise keel I I. Laur-Põder210 Inglise keel II S. Oja | ||
K Kolmapäev | 304 Vene keel E. VisterU302 Vene keel N. Viks308 Saksa keel K. Varblane | 304 Vene keel E. VisterU302 Vene keel N. Viks308 Saksa keel K. Varblane | 207 Matemaatika I K. Palmiste204 Matemaatika II H. Kann | 309 Ajalugu H. Truu | 305 Eesti keel M. Paavo | |||
N Neljapäev | 310 Geograafia Ü. Kümmel | 310 Geograafia Ü. Kümmel | Kehaline kasvatus M. PullesKehaline kasvatus K. Rauk | Kehaline kasvatus M. PullesKehaline kasvatus K. Rauk | 206 Inglise keel I I. Laur-Põder210 Inglise keel II S. Oja | 207 Matemaatika I K. Palmiste204 Matemaatika II H. Kann | ||
R Reede | 305 Eesti keel M. Paavo | U302 Kunst J. Salumaa | 207 Matemaatika I K. Palmiste204 Matemaatika II H. Kann | 113 Keemia M. Naaber | 203 Koolikultuur A. Laane |
11 klass
Klassijuhataja: Ave Kruusmaa
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | 309 Ajalugu H. Truu | 207 Matemaatika I K. Palmiste204 Matemaatika II H. Kann | 110 Füüsika S. Sisask | 110 Füüsika S. Sisask | 306 Eesti Keel K. Vuks | 306 Eesti Keel K. Vuks | ||
T Teisipäev | 306 Eesti keel K. Vuks | 203 Muusika E. Eljand | 113 Keemia M. Naaber | 206 Inglise keel II I. Laur-Põder211 Inglise keel I E. Haas | 207 Matemaatika I K. Palmiste204 Matemaatika II H. Kann | 304 Vene keel E. VisterU302 Vene keel N. Viks308 Saksa keel K. Varblane | ||
K Kolmapäev | 113 Inimeseõpetus K. Urke | 207 Matemaatika I K. Palmiste204 Matemaatika II H. Kann | 304 Vene keel E. VisterU302 Vene keel N. Viks308 Saksa keel K. Varblane | 304 Vene keel E. VisterU302 Vene keel N. Viks308 Saksa keel K. Varblane | 303 Uurimistöö alused I. Kotkamäe | |||
N Neljapäev | 306 Eesti keel K. Vuks | 309 Ajalugu H. Truu | 110 Bioloogia L. Kört | 207 Matemaatika I K. Palmiste204 Matemaatika II H. Kann | U302 Kunst J. Salumaa | 211 Inglise keel I E. Haas206 Inglise keel II I. Laur-Põder | ||
R Reede | Kehaline kasvatus Ü. ErnitsKehaline kasvatus K. Rauk | Kehaline kasvatus Ü. ErnitsKehaline kasvatus K. Rauk | 110 Bioloogia L. Kört | 207 Matemaatika I K. Palmiste204 Matemaatika II H. Kann | 113 Keemia M. Naaber |
12 klass
Klassijuhataja: Ene Vister
1. tund | 2. tund | 3. tund | 4. tund | 5. tund | 6. tund | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
E Esmaspäev | 203 Muusika E. Eljand | 211 Inglise keel E. Haas | 306 Eesti keel K. Vuks | 306 Eesti keel K. Vuks | 204 Matemaatika H. Kann | 309 Ajalugu H. Truu | ||
T Teisipäev | 110 Bioloogia L. Kört | 204 Matemaatika H. Kann | 211 Inglise keel E. Haas | 306 Eesti keel K. Vuks | 309 Ühiskonnaõpetus H. Truu | 309 Ühiskonnaõpetus H. Truu | ||
K Kolmapäev | 306 Eesti keel K. Vuks | 211 Inglise keel E. Haas | 110 Bioloogia L. Kört | 204 Matemaatika H. Kann | 204 Matemaatika H. Kann | |||
N Neljapäev | 204 Matemaatika H. Kann | 204 Matemaatika H. Kann | 306 Eesti keel K. Vuks | 306 Eesti keel K. Vuks | 309 Ajalugu H. Truu | |||
R Reede |
Esmaspaev
6. tund | 7. tund | 8. tund | 9. tund | |
---|---|---|---|---|
10. klass | Puidutöö Õpetaja: Peeter Mändla Klassiruum: 114 Elurikkus Õpetaja: Liisi Kört Klassiruum: 110 | Puidutöö Õpetaja: Peeter Mändla Klassiruum: 114 Elurikkus Õpetaja: Liisi Kört Klassiruum: 110 | Itaalia keel Õpetaja: Sarah-Liisa Oja Klassiruum: 210 | |
11. klass | Kogukonna ettevõtlus Õpetaja: Ülle Kümmel Klassiruum: 310 Riigikaitse Õpetaja: Aivar Rauam Klassiruum: 308 Puidutöö Õpetaja: Peeter Mändla Klassiruum: 114 | Kogukonna ettevõtlus Õpetaja: Ülle Kümmel Klassiruum: 310 Riigikaitse Õpetaja: Aivar Rauam Klassiruum: 308 Puidutöö Õpetaja: Peeter Mändla Klassiruum: 114 | Itaalia keel Õpetaja: Sarah-Liisa Oja Klassiruum: 210 | |
12. klass | Riigikaitse Õpetaja: Aivar Rauam Klassiruum: 308 | Riigikaitse Õpetaja: Aivar Rauam Klassiruum: 308 | Itaalia keel Õpetaja: Sarah-Liisa Oja Klassiruum: 210 |
Teisipaev
6. tund | 7. tund | 8. tund | 9. tund | |
---|---|---|---|---|
10. klass | ||||
11. klass | Programmeerimine II Õpetaja: Helen Kann Klassiruum: 204 Programmeerimine II õp Kann kab 204 30.01.2024 Teaduslabor õp Naaber kab 113 19.03. ja 9.04.2024Liikumine sise- ja välitingimustes Õpetaja: Maive Pulles Klassiruum: Spordihoone kell 14.15C1 inglise keel Õpetaja: Ilona Laur-Põder Klassiruum: 206 | Programmeerimine II Õpetaja: Helen Kann Klassiruum: 204 Programmeerimine II õp Kann kab 204 30.01.2024 Teaduslabor õp Naaber kab 113 19.03. ja 9.04.2024Liikumine sise- ja välitingimustes Õpetaja: Maive Pulles Klassiruum: Spordihoone kell 14.15C1 inglise keel Õpetaja: Ilona Laur-Põder Klassiruum: 206 | ||
12. klass | Liikumine sise- ja välitingimustes Õpetaja: Maive Pulles Klassiruum: Spordihoone kell 14.15Turundus Õpetaja: Silver Pik Klassiruum: 306 | Liikumine sise- ja välitingimustes Õpetaja: Maive Pulles Klassiruum: Spordihoone kell 14.15Turundus Õpetaja: Silver Pik Klassiruum: 306 |
Kolmapaev
6. tund | 7. tund | 8. tund | 9. tund | |
---|---|---|---|---|
10. klass | Majandusõpe Õpetaja: Silver Pik Klassiruum: 306 | Disain Õpetaja: Ave Kruusmaa Klassiruum: U214 Esmaabi Õpetaja: Silver Pik Klassiruum: 306 Enesejuhtimine Õpetaja: Ain Laane Klassiruum: 206 | Disain Õpetaja: Ave Kruusmaa Klassiruum: U214 Esmaabi Õpetaja: Silver Pik Klassiruum: 306 Enesejuhtimine Õpetaja: Ain Laane Klassiruum: 206 | |
11. klass | Eesti ja maailma kultuurilugu II Õpetaja: Karin Varblane Klassiruum: 308 | Disain Õpetaja: Ave Kruusmaa Klassiruum: U214 Loovkirjutamine Õpetaja: Marika Paavo Klassiruum: 305 Enesejuhtimine Õpetaja: Ain Laane Klassiruum: 206 | Disain Õpetaja: Ave Kruusmaa Klassiruum: U214 Loovkirjutamine Õpetaja: Marika Paavo Klassiruum: 305 Enesejuhtimine Õpetaja: Ain Laane Klassiruum: 206 | |
12. klass | Eesti ja maailma kultuurilugu II Õpetaja: Karin Varblane Klassiruum: 308 | Disain Õpetaja: Ave Kruusmaa Klassiruum: U214 Loovkirjutamine Õpetaja: Marika Paavo Klassiruum: 305 Esmaabi Õpetaja: Silver Pik Klassiruum: 306 Enesejuhtimine Õpetaja: Ain Laane Klassiruum: 206 | Disain Õpetaja: Ave Kruusmaa Klassiruum: U214 Loovkirjutamine Õpetaja: Marika Paavo Klassiruum: 305 Esmaabi Õpetaja: Silver Pik Klassiruum: 306 Enesejuhtimine Õpetaja: Ain Laane Klassiruum: 206 |
Neljapaev
6. tund | 7. tund | 8. tund | 9. tund | |
---|---|---|---|---|
10. klass | Suhtlemispsühholoogia Õpetaja: Katrin Urke Klassiruum: E-õpe ja auditoorne õpeKogukonnaprojekt Õpetaja: Rita Arik Klassiruum: 307 | Kogukonnaprojekt Õpetaja: Rita Arik Klassiruum: 307 | ||
11. klass | Loodusretked ja matkaõpe Õpetaja: Silver Pik Klassiruum: 304 | Teaduslabor Õpetaja: Mariana Naaber Klassiruum: 113 Ettevõtlusõpe Õpetaja: Silver Pik Klassiruum: 304 | Teaduslabor Õpetaja: Mariana Naaber Klassiruum: 113 | |
12. klass | Loodusretked ja matkaõpe Õpetaja: Silver Pik Klassiruum: 304 | Suhtlemispsühholoogia Õpetaja: Katrin Urke Klassiruum: E-õpe ja auditoorne õpe |