Koolibuss

Maakonnaliinid käesoleval kooliaastal

Alates 01.09.2019 alustab Valga maakonnaliinide teenindamist AS GoBus.

Seoses uue lepinguperioodi algusega on planeeritud ka rida uuendusi – kolmest liinigrupist moodustub kaks liinigruppi. I liinigrupp hakkab teenindama põhiliselt kogu Valga ja Tõrva valda ning ühendab vallakeskused Antsla-, Elva-, Tartu- ja Võruga. III liinigrupi teenindada jääb põhiliselt Otepää vald, ühtlasi ühendab see liinigrupp talvepealinna Tartu-, Elva- ja Antslaga.

Muudatusi tuleb ka busside peatuste läbimise kellaegades. Uute sõiduplaanidega saate tutvuda http://transport.valgamaa.ee/soiduplaanid/

Bussisõidugraafikute infot saab vaadata www.peatus.ee

Avalduse maakonnaliini kasutamiseks esitavad avalduse ainult need õpilased, kellel on olemasolevale liinile tarvis juurde nõudepeatust. Täidetud vorm palun anda koolis klassijuhataja kätte hiljemalt 13. septembril 2019. Avalduse saab Otepää valla kodulehelt: www.otepaa.ee -> esilehel vasakus menüüs Transport ja teed.

Bussijuhid registreerivad kõik sõitjad, bussi sisenemisel palume näidata bussikaarti. Esimese bussikaardi saab õpilane koolist.

Õppeaasta alguses jälgib Valgamaa Ühistranspordikeskus bussigraafikute toimimist ja teeb neisse võimalikud korrektuurid õppeaasta alguses. Muudatuste info saadetakse koolidesse ja ilmub valla kodulehel.

Kõiki bussigraafikuid saab vaadata www.peatus.ee

Lisainfo: Valgamaa Ühistranspordikeskuse tegevjuht Liia Rätsep tel. 766 6125 e-post: Liia.Ratsep@valgamaa.ee