Inimesed

Maire Murumaa
maire@nuustaku.edu.ee
direktor

Ülvi Kann
ylvi@nuustaku.edu.ee
õppejuht

Liia Soe
liia@nuustaku.edu.ee
kantselei juhataja-personalispetsialist

Kalev Aigro
kalev@nuustaku.edu.ee
majandusjuhataja

Toomas Palmiste
toomas@nuustaku.edu.ee
IT-juht, matemaatika, informaatika

Kervin Kull
kervin@nuustaku.edu.ee
huvijuht – koolielu korraldaja

Kadri Reek
raamat@nuustaku.edu.ee
raamatukoguhoidja

Katrin Urke
katrin@nuustaku.edu.ee
sotsiaalpedagoog, loovus, kunstiõpetus, perekonnaõpetus,
inimeseõpetus, suhtlemispsühholoogia

Ruth Ong
ruth@nuustaku.edu.ee
psühholoog

Krista Aigro
krista@nuustaku.edu.ee
eripedagoog, HEV koordinaator, logopeediline abi

Inga Kotkamäe
inga@nuustaku.edu.ee
õppekorralduse spetsialist

Heivi Truu
heivi@nuustaku.edu.ee
ajalugu, ühiskonnaõpetus

Ly Tannis-Vinni
ly@nuustaku.edu.ee
ajalugu

Ülle Kümmel
ylle_k@nuustaku.edu.ee
geograafia, loodusõpetus, muutuvad loodusmaastikud,
majandusgeograafia, globaliseeruv maailm

Mariana Naaber
mariana@nuustaku.edu.ee
keemia, loodusõpetus, füüsika, elementide keemia,
loodusteadused, tehnoloogia ja ühiskond

Anna Katt
anna@nuustaku.edu.ee
bioloogia, inimeseõpetus, loodusõpetus

Auli Veske
moodulained (Loodus ja keskkond)

Silver Pik
silver@nuustaku.edu.ee
moodulained (Majandus)

Arnold Looga
arnold@nuustaku.edu.ee
füüsika

Jaana Mihailišina (töösuhe peatunud)
jaana@nuustaku.edu.ee
füüsika, robootika

Marika Paavo
marika@nuustaku.edu.ee
eesti keel, kirjandus, kirjandus ja ühiskond, kõne ja väitlus, õpiabi

Tiia Lehismets
tiia@nuustaku.edu.ee
eesti keel, kirjandus

Rita Arik
rita@nuustaku.edu.ee
eesti keel, kirjandus

Kirsti Vuks
kirsti@nuustaku.edu.ee
eesti keel, kirjandus

Merike Laiv
merike@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja, muusika, liiklusõpetus

Pille Möll
pille@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja, muusika, rütmika ja muusika

Kaire Ojavee
kaire@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja, inimeseõpetus, loodusõpetus

Tiie Jaaniste
tiie@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja, õpiabi, eesti keel, kirjandus, eelkool, loovus

Mariia Medvichuk
mariia@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja, loodusõpetus

Sigrid Mark
sigrid@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja, matemaatika, õpiabi

Triin Rehk
triin@nuustaku.edu.ee
klassiõpetaja, loovus, matemaatika

Kaja Oja
kaja@nuustaku.edu.ee
inglise keel

Anneli Vetka
anneli@nuustaku.edu.ee
inglise keel

Tiina Tuuling
tiina@nuustaku.edu.ee
inglise keel

Hans-Martin Pael
hans@nuustaku.edu.ee
inglise keel, loodusõpetus

Karmen Lauk (töösuhe peatunud)
karmen@nuustaku.edu.ee
inglise keel

Eve Gross
eveg@nuustaku.edu.ee
saksa keel

Ene Vister
ene_v@nuustaku.edu.ee
vene keel

Kerri Rauk
kerri@nuustaku.edu.ee
kehaline kasvatus

Maive Pulles
maive@nuustaku.edu.ee
kehaline kasvatus, liikumine sise- ja välistingimustes

Ülle Ernits
ylle_e@nuustaku.edu.ee
kehaline kasvatus

Jelena Salumaa
leena@nuustaku.edu.ee
kunstiõpetus, joonistamine ja maalimine, taaskasutus, kunstiajalugu

Ave Kruusmaa
ave@nuustaku.edu.ee
käsitöö ja kodundus, keraamika,
taaskasutus, pildistamisest fototöötluseni

Peeter Mändla
peeter@nuustaku.edu.ee
töö- ja tehnoloogiaõpetus, joonestamine, tehnoloogia

Eve Eljand
eve@nuustaku.edu.ee
muusika, hobikoor

Ene Ever
ene_e@nuustaku.edu.ee
matemaatika, õpiabi, planimeetria

Kaidi Palmiste
kaidi@nuustaku.edu.ee
matemaatika, informaatika

Anu Kikas
anu@nuustaku.edu.ee
matemaatika, õpiabi, informaatika,
arvuti kasutamine uurimistöös, arvuti kasutamine loovtöös

Ene Must
ene_m@nuustaku.edu.ee
pikapäevarühma õpetaja

Terje Aasaroht
terje@nuustaku.edu.ee
asendusõpetaja

Anu Saluri
anu_s@nuustaku.edu.ee
õpilaskodu kasvataja

Ilse Ivanova
ilse@nuustaku.edu.ee
õpilaskodu kasvataja

Maret Heitur
maret@nuustaku.edu.ee
õpilaskodu öökasvataja

Kaire Meema
kaire_m@nuustaku.edu.ee
õpilaskodu öökasvataja