Kontakt

Aadress: Koolitare 5, Otepää 67403
E-post: kool@nuustaku.edu.ee

Direktor Maire Murumaa
tel 766 8241, 5918 2772, maire@nuustaku.edu.ee

Õppejuht Ülvi Kann
tel 766 8242, 5301 1550, ylvi@nuustaku.edu.ee

Kantselei (kantselei juhataja-personalispetsialist) Liia Soe
E-N 7.30-16.00, R 7.30-15.00
tel 766 8241, liia@nuustaku.edu.ee

Psühholoog Ruth Ong
E, K, N 9.00-15.00
tel 766 8244, ruth@nuustaku.edu.ee

Sotsiaalpedagoog Katrin Urke
tel 766 8244, katrin@nuustaku.edu.ee

Õppekorralduse spetsialist Inga Kotkamäe
tel 766 3678, inga@nuustaku.edu.ee

Huvijuht – koolielu korraldaja Kervin Kull
tel 766 8248, 5781 0081, kervin@nuustaku.edu.ee

Raamatukogu Kadri Reek
tel 766 8247, raamat@nuustaku.edu.ee

Majandusjuhataja Kalev Aigro
kalev@nuustaku.edu.ee

Pikapäevarühma õpetaja Ene Must
tel 5361 7143, ene_m@nuustaku.edu.ee

Med. kabinet Katrin Karus
E-N 8.00-14.00
tel 766 3679

Kooli muuseum
muuseum@nuustaku.edu.ee

Õpilaskodu
tel 766 8249