Otepää Gümnaasium ootab uusi õpilasi 10. klassi!

Vastuvõtuinfo:

Otepää Gümnaasiumi 10. klassi on oodatud õpilased, kes on omandanud põhihariduse ja kelle põhikooli lõputunnistusel on vähemalt rahuldavad aastahinded. Sisseastumiskatseid ei ole.
Mais toimuvad sisseastujatele infopäevad, millest Otepää Gümnaasium teavitab kodulehe kaudu hiljemalt 30. aprillil, koos infopäevale registreerimise lingiga.
Kümnendasse klassi sisseastumise avaldused esitada hiljemalt 2. juuliks 2021 kooli kantseleisse või edastada digitaalselt allkirjastatult aadressil: kool@nuustaku.edu.ee.
Avaldusega koos palume esitada isikut tõendav dokument, lõputunnistus koos hinnetelehega, tervisekaart ja dokumendi foto. Kool aktsepteerib dokumentide digitaalseid koopiaid.
Avalduse blanketid asuvad siin: (.pdf)  (.docx)
Vabade kohtade olemasolul on koolil õigus korraldada augustis täiendav vastuvõtt.

Õppimisvõimalused:

Üldkeskhariduse saamiseks tuleb  Otepää Gümnaasiumi õpilasel läbida vähemalt 96 kursust.  Meie koolis toimub moodulõpe, mille raames jagunevad kursused järgnevalt:

Loodus ja tervis
Majandus ja ühiskond
Teadus ja tehnoloogia
Kultuur ja kunstid

2021/2022. õppeaasta valikkursuste nimekiri.

Kooli tutvustav video

Otepää Gümnaasiumi virtuaalne sisseastumise infopäev

20. mail 2021 kell 17 toimub virtuaalne sisseastumise infopäev 10. klassi astujatele, kus räägime kooli vastuvõtust ning tutvustame nii sõnas kui pildis õppimisvõimalusi ja õppetööväliseid tegevusi. Infopäeval saad kuulata koolipere infominuteid, käia klassiruumide virtuaaltuuril ning küsida küsimusi.

Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine hiljemalt 18. maiks SELLE vormi kaudu. Infopäeva lingi saadame registreerunutele 19.05.2021.

Lisaks riikliku õppekava järgi õpetamisele keskendume Otepää Gümnaasiumis kogukondlike väärtuste ja võimaluste tundmaõppimisele. Loe kooli sisseastumise kohta kooli kodulehelt Vastuvõtuinfo alt.

Oled oodatud Otepää Gümnaasiumisse!