Vilistlased

Lendude nimekirjades olevatest vigadest palume teada anda kooli kantseleisse
(tel. 76 68241, e-mail kool@nuustaku.edu.ee).

 

1. lennu (1924. aasta) vilistlased

Klassijuhataja: Johannes Oskar Lauri
1. Friedrich Altpere
2. Frits Kelder
3. Helmi Kruuste
4. Olga Linnamägi
5. Anni Martinson
6. Helmi Neumann
7. Oskar Prüüs
8. Emilie Rõõm
9. Oskar Schmidt
10. August Soome
11. Alviine Tamberg
12. Hermine Vill

2. lennu (1925. aasta) vilistlased

1. Adele Ferchen
2. Gustav Lilliallik
3. Elmar Lond
4. August Tammemägi
5. Arthur Unt
6. Karl Vaher
7. Salme Vahkal
8. Alfred Veemees

3. lennu (1926. aasta) vilistlased

Klassijuhataja: Tõnisson-Reika
1. Hermiine Aigro
2. Juhan Anton
3. August Behrsol
4. Johannes Inselberg
5. Jaan Jaks
6. Kristjan Järve
7. Amanda Kelder
8. Melli Kivisaar
9. Alfred Kukk
10. Adele Linnamägi
11. Arnold Linnamägi
12. Endel Neumann
13. Linda Nigol
14. Aleksei Orn
15. Alma Palju
16. Hugo Pauskar
17. Elmar Puudist
18. Veera Siirak
19. Linda Tamberg
20. Arthur Timusk
21. Endel Vahkal
22. Helene Vääri
23. Salme Veski

4. lennu (1927. aasta) vilistlased

1. Leida Ferchen
2. Salme Hark
3. Ella Karuse
4. Armand Koik
5. Alfred Kongo
6. Alide Kriis
7. Ella Kruus
8. Armanda Linnamägi
9. Adele Mõttus
10. Marie Müller
11. Endel Nauts
12. August Noormann
13. Elmar Ott
14. Pärja Palk
15. Ella Raag
16. Lembit Redel
17. Adele Susi
18. Johanna Tammur
19. Salme Värva
20. Voldemar Värva

5. lennu (1928. aasta) vilistlased

Klassijuhataja: Viktor Viilup
1. Ella Adamson
2. Nikolai Altosaar
3. Rudolf Andrei
4. Leontiine Blumberg
5. Salme Brükker
6. Klaudia Dunkel
7. Hans-Adolf Jõgi
8. Linda Karuse
9. Olga Kõiv
10. Leonid Kõiv
11. Richard Kelder
12. Richard Kruuse
13. Albert Kruuse
14. Helene Lakson
15. Olga Linnamägi
16. Adolf Mälk
17. Johannes Mälk
18. Valdeko Naelapea
19. Natalie Netsar
20. Ella Pöör
21. Meinhard Sarapuu
22. Leida Soome
23. Koidula Tammin
24. August Valdmann
25. Erna Varul

6. lennu (1929. aasta) vilistlased

Klassijuhataja: Theodor Frei
1. Meinhard Eino
2. Aleksander Ernits
3. Elfriede Evart
4. Karl Hermann
5. Voldemar Hirshon
6. Elvira-Marie Jaks
7. Madle Juus
8. Rudolf Kõiv
9. Ingrid Kidron
10. Vladimir Kurs
11. Erna Kuus
12. Anastasia Luksepp
13. Viktor Maranik
14. August Märtin
15. Leonhard Mühlberg
16. Artur Miljan
17. Endel Nopasson
18. Endel Ott
19. Carola Paapstel
20. Adele Palmer
21. Kristiina Papstel
22. Hildegard Roose
23. August Sihan
24. Helmi Tamm
25. Albert Tammur
26. Aleksander Täär
27. Harald Teder
28. Armin Tiiman
29. Minna Toom
30. Leida Trolla
31. Marta Veski
32. Leonhard Viilup
33. Johannes Viira
34. Maks Zastrov

7. lennu (1930. aasta) vilistlased

Klassijuhataja: Anne-Marie Behrens
1. Enn Adler
2. Camilla Aigro
3. Herbert Ütt
4. Leo Ernits
5. Linda Inselberg
6. Arnold Kalberg
7. Amanda Kruus
8. Jaan Lääts
9. Heino Mälk
10. Karl Mälk
11. Aleksander Mõistus
12. August Miks
13. Laine Neumann
14. Olaf Rahi
15. Ene Rosenberg
16. Elmar Saar
17. Endla Tamm
18. Linda Teder
19. August Tuul
20. Elmar Vaher
21. Albert Vulff
22. Leo Vulff

8. lennu (1931. aasta) vilistlased

Klassijuhataja: Robert Rägastik
1. Järta Eino
2. Heloine Evart
3. Aino Grepp
4. Eleonoora Haller
5. Endel Haller
6. Johanna Ilves
7. Leida Kõiv
8. Agathe Kruus
9. Luise Lakson
10. Johannes Läte
11. Laine Leiter
12. Karla Linnamägi
13. Elsa Lotamõisa
14. Eha Luha
15. Valli Mühlberg
16. Irene Nuuma
17. Nikolai Paron
18. Aleksander Pettai
19. Leo Raju
20. Eha Roose
21. Alfred Saar
22. Koit Saar
23. Andres Saarmann
24. Helmi Teder
25. Elmar Tints
26. Osvald Treial
27. Aleksander Vaher
28. Leonhard Vesterstein
29. Valli Vulff
30. Martha Zastrov

9. lennu (1932. aasta) vilistlased

Klassijuhataja: Nikolai Oder
1. Artur Adler
2. Erika Aland
3. Ferdinand Hausenberg
4. Vilma Hermann
5. Rudolf Kaarna
6. Hildegard Kanep
7. Hilja Keiss
8. Selma Korb
9. Alfred Luik
10. Leida Mets
11. Arnold Mitt
12. Heino Nauts
13. Madis Raju
14. Leida Sööt
15. Oskar Soome
16. Pärja Tamberg
17. Aino Väärsi
18. Amanda Värva
19. Iraida Vernik
20. Hilda Visnapuu

10. lennu (1933. aasta) vilistlased

Klassijuhataja: Konstantin Vanik
1. Kallista Aigro
2. George Auli
3. Harry Haller
4. Laine Jaakson
5. Heiti Jalviste
6. Paul Juuse
7. Johannes Kattai
8. Erich Koik
9. Meinhard Kruus
10. Johannes Pastak
11. Medea Raudsepp
12. Ella Ritt
13. August Tammemägi
14. Veronika Wulff

11. lennu (1934. aasta) vilistlased

1. Meinhard Ennok
2. Elionor Iismael
3. Arnold Kõivistik
4. Elisabeth Kibbermann
5. Herbert Kuuse
6. Karl Rääk
7. Ludvig Saar
8. Harald Võru
9. Aleksei Veske

12. lennu (1935. aasta) vilistlased

Klassijuhataja: Ella Tiitsmaa
1. Kalju Aigro
2. Endla Kaarna
3. Eha Kuus
4. Eino Norman
5. Erna Nuuma
6. Voldemar Prisk
7. Laine Saar
8. Eduard Tarikas
9. Aksel Vägi
10. Arseni Veemees

13. lennu (1936. aasta) vilistlased

Klassijuhataja: Konstantin Vanik
1. Hilja Ütt
2. Laine Dunkel
3. Herta Kõo
4. Vally Luutus
5. Aksel Mets
6. Ants Mirtin
7. Adele Pukk
8. Elfriede Selge
9. Iraida Smetanina
10. Endel Treial
11. Eduard Vaher
12. Ilmar Veski
13. Laine Vesterstein
14. Hilda Vutt
15. Emil Wulff

14. lennu (1941. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Ella Tiitsmaa
1. Gustav Aart
2. Johannes Hõlpus
3. Koidula Johanson
4. Aino Juhanson
5. Harri Kivimaa
6. Eha Kolk
7. Linda Krünel
8. Rein Laumets
9. Heljo Lauri
10. Valter Maranik
11. Oskar Mäesalu
12. Koidula Mägi
13. Hilja Ojaste
14. Vilma Ojaste
15. Heinrich Pala
16. Laine Pikka
17. Endla Puusepp
18. Mirjam Riitli
19. Helena Riitli
20. Kalju Täär
21. Virve Treial
22. Hilja Valdsoo

XIb

Klassijuhataja: Mari Valdas
1. Kalju Asper
2. Lucie Bundt
3. Elsa Kattai
4. Ervin Kivimaa
5. Kornelia Krivaler
6. Salme Kupp
7. Hilja Maidla
8. Heino Mardiste
9. Ellen Nagla
10. Olev Neemeste
11. Asta Nigul
12. Albert Pruul
13. Ella Rand
14. Juta Sagar
15. Leida Sikk
16. Hugo Susi
17. Aksel Tammur
18. Hedvig Taukar
19. Hanno Vaher
20. Endla Valdson
21. Leida Võsu
22. Heldur Vilke

15. lennu (1942. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Meta Jürgen
1. Elvi Ahman
2. Valdar Jalviste
3. Anni Joska
4. Gunda Lüüs
5. Arno Lohk
6. Kalju Loogus
7. Leo Luht
8. Leonardo Määrits
9. Ella Moorits
10. Elmar Ojasaar
11. Hilja Peterson
12. Eha Reidolf
13. Konstantin Reino
14. Elmu Rohtla
15. Helgi Ruusmaa
16. Kalju Saar
17. Juhan Sarv
18. Ago Särev
19. Hilja Siska
20. Laine Toim
21. Laine Vaher
22. Aksel Vahimägi
23. Klavdia Vindi

16. lennu (1943. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Lydia Kaldma
1. Helge Armolik
2. Arno Jaanimäe
3. Raimond Kirm
4. Asta Kool
5. Helgi Kusma
6. Taimi Kuus
7. Johannes-Oskar Lauri
8. Hans-Karl Lauri
9. Linda Luiga
10. Meedi Mõistus
11. Johannes Nigula
12. Koidula Park
13. Lembit Pütsep
14. Selma Pedaja
15. Eusebius Peterson
16. Silvia Pettai
17. Aino Pikker
18. Helju Pukk
19. Elmar Rast
20. Aino Sarv
21. Salme Sikk
22. Leida Susi
23. Johannes Urm

17. lennu (1944. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Ella Tiitsmaa
1. Marta Bakler
2. Manfred Erik
3. Tamara Hanimägi
4. Ilme Iisma
5. Elsa Jõgi
6. Helga Kaljas
7. Armilda Kaur
8. Ella Kikas
9. Henn Kivi
10. Thea Kool
11. Edith Kruus
12. Salme Lausing
13. Endla Lõoke
14. Gärta Lill
15. Aino Mõttus
16. Helga Niklus
17. Lilian Paliale
18. Vaike Pütsep
19. Vambola Pütsep
20. Kalju Roht
21. Ülo Saarla
22. Voldemar Sala
23. Valter Talving
24. Salme Teder
25. Helvi Tuul
26. Heljo Uibo
27. Linda Vaher

18. lennu (1945. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Maria Kapp
1. Valli Härma
2. Heljo Kapp
3. Aino Käärik
4. Heljo Kerik
5. Linda Kikas
6. Alli Kolga
7. Magda Koort
8. Linda Lillevald
9. Leida Lohk
10. Hedvig Niklus
11. Aida Tuul
12. Carema Uibo
13. Heltona Vallimäe
14. Valli Varik
15. Aino Väin

19. lennu (1946. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Anna Vanik
1. Olev Aart
2. Aino Ahi
3. Maie Anton
4. Õie Ereb
5. Aino Iisman
6. Laine Kaupmees
7. Maimu Kaur
8. Aino Kellert
9. Henno Kissa
10. Aksel Kivimaa
11. Malle Kreutzberg
12. Eha Kruuse
13. Vilma Mägi
14. Sulev Mikk
15. Asta Ott
16. Leida Palm
17. Elsa Pauskar
18. Helga Rast
19. Virve Rätsep
20. Asta Sagar
21. Meedi Sule
22. Evi Tüür
23. Koidula Tiirmaa
24. Salme Toom
25. Hans Tressum
26. Valve Uibo

20. lennu (1947. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Tiia Audova
1. Laine Adamson
2. Rein Ahven
3. Enno Barkala
4. Kalju Hauk
5. Jaan Illak
6. Vello Kaarna
7. Koidula Kaer
8. Elmar Kartau
9. Lea Keller
10. Oskar Kruus
11. Valli Kuusk
12. Vello Linnamägi
13. Livia Matsina
14. Olev Mõtus
15. Enn Oja
16. Linda Ott
17. Alma Parts
18. Leili Petersoo
19. Kalju Pikker
20. Asta Raudsepp
21. Helga Sagar
22. Helju Sügis
23. Eha Schiffer
24. Heino Sisask
25. Maimu Taros
26. Heino Taukar
27. Erlend Teemägi
28. Julius Uibopuu
29. Endel Vaher
30. Valve Vindi
31. Maimu Zilmer

21. lennu (1948. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Lydia Kaldma
1. Valve Barkala
2. Marta Haik
3. Elmida Humal
4. Adam Jõgi
5. Vaike Joovik
6. Virve Kalle
7. Silvia Kaupmees
8. Endel Kirm
9. Marta Kivipõld
10. Laine Koppel
11. Leili Kundsing
12. Väino Kuuse
13. Kalju Liin
14. Vello Lind
15. Raimond Maasing
16. Kalju Mark
17. Asta Männa
18. Aksireelius Moorits
19. Irene Must
20. Leo Niklus
21. Frans Oper
22. Lea Pillau
23. Helmi Ramat
24. Milde Raudsepp
25. Lembit Sarapuu
26. Eha Sügis
27. Helju Selge
28. Endla Sutt
29. Kaisa Taniel
30. Martin Terve

22. lennu (1949. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Maria Kapp
1. Asta Aart
2. Endel Alus
3. Elsa Aug
4. Helmut Heitur
5. Udo Jäär
6. Valter Jõe
7. Olav Kalberg
8. Endel Kase
9. Hilma Kaur
10. Margot Kippasto
11. Evald Kisla
12. Ilse Lasting
13. Ingrid Liliental
14. Endla Lillemaa
15. Meedi Linnamägi
16. Valter Luuse
17. Johannes Mõttus
18. Heino Napp
19. Aino Niklus
20. Ester Nurmse
21. Fred Oper
22. Paul Ott
23. Kaissa Pukk
24. Olav Rahi
25. Helmi Raudsepp
26. Helmi Rohtla
27. Linda Siinmaa
28. Edgar Sild
29. Ursula Sisask
30. Heldur Soe
31. Heljo Tamm
32. Heino Tamm
33. Virve Tamm
34. Albert Terve
35. Evi Uibo
36. Simo Vassard
37. Eha Väärmaa
38. Eeva Värnik

23. lennu (1950. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Karin Loderaud
1. Helve Ahven
2. Edgar Haak
3. Helju Hurt
4. Selma Kalle
5. Asta Karu
6. Villem Käärik
7. Endel Kiisk
8. Helju Kongot
9. Evald Kuuse
10. Johannes Laak
11. Artur Laamann
12. Heljo Linnamägi
13. Ingrid Linnamägi
14. Julius Maranik
15. Laine Metting
16. Johannes Mitt
17. Heino Noormaa
18. Ellen Ott
19. Jüri Pidim
20. Endel Pruuel
21. Evald Raud
22. Guno Raudheiting
23. Juta Saarmann
24. Karl Sügis
25. Norma Teder
26. Lembit Uibo
27. Heino Uibo
28. Enn Urm
29. Ester Vanik
30. Ellen Veski
31. Aili Villemson

24. lennu (1951. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Karin Kampus
1. Paul Kepp
2. Udo Kihulane
3. Vilma Kivi
4. Heljo Kivimaa
5. Urve Koger
6. Aili Kolk
7. Silvia Mõistus
8. Laine Mürk
9. Ismar Nigula
10. Ottilie Piir
11. Anita Piir
12. Lea Raudsoo
13. Vaike Riivik
14. Ilmar Rohtla
15. Erki Sügis
16. Ilmar Siinmaa
17. Haljand Teder
18. Ville Teder
19. Kaie Unt
20. Eva Vaher

25. lennu (1952. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Doris Šmuljan
1. Ervin Hõrak
2. Evald Ilves
3. Aino Kõomets
4. Helve Kruus
5. Elisabeth Lehtmaa
6. Heldur Maila
7. Lea Niklus
8. Aksel Ott
9. Johan Siinmaa
10. Heljo Vutt

26. lennu (1953. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Karin Kampus
1. Evi Aidak
2. Maarja Audova
3. Artur Hein
4. Maie Juhansoo
5. Viivi Kasemets
6. Olev Kerem
7. Eela Kihulane
8. Madelaine Kikas
9. Agu Kivi
10. Agu Olvet
11. Heino Peterson
12. Enu Rahi
13. Heljula Salvi
14. Juta Siinmaa
15. Mare Tõrv
16. Valvo Väin
17. Siiri Vutt

27. lennu (1954. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Vello Saage
1. Silvia Aart
2. Sale Aigro
3. Irina Škokov
4. August Eichelmann
5. Aino Ereb
6. Maano Kivilo
7. Juhan Krents
8. Eha Kukk
9. Aare Maior
10. Raimo Mägi
11. Aleksander Ott
12. Mart Pettai
13. Mart Raid
14. Elve Reimad

28. lennu (1955. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Doris Šmuljan
1. Mare Hiiemets
2. Heili Ilves
3. Ellen Käär
4. Sirje Kiis
5. Aita Kriisa
6. Heli Maila
7. Mati Oper
8. Peeter Ott
9. Arne Põder
10. Helve Pruul
11. Hilja Puusepp
12. Ainard Raig
13. Aino Raudla
14. Elve Retsnik
15. Aime Rohtla
16. Tiiu Salmus
17. Eda Soe
18. Eha Tamm
19. Viivi Tina
20. Helgi Uibo

29. lennu (1956. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Linda Napp
1. Ilmar Arike
2. Arvo-Annes Jägel
3. Mall Juus
4. Rein Kahru
5. Heiti Kaup
6. Eha Männaste
7. Valve Niklus
8. Hele-Mall Pau
9. Aime Peterson
10. Laine Poolakene
11. Tiia Raid
12. Milvi Raudsepp
13. Eva Seeru
14. Liili-Aime Siilbek
15. Ene Sirol
16. Ago Täpsi
17. Aino Uibo
18. Heldur Unt
19. Sulev Unt

30. lennu (1957. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Vello Saage
1. Hele-Mai Auli
2. Väino Jõesaar
3. Jüri Kallas
4. Malle Küng
5. Aime Keder
6. Aime Koeva
7. Aviise Koger
8. Mati Korp
9. Arno Lillemaa
10. Heido Meema
11. Olav Nigula
12. Ants Ojavee
13. Rein Prants
14. Uudo-Peeter Rahi
15. Enn Rebane
16. Eldur Siilbek
17. Heino Soots
18. Jaan Taukar
19. Juhan Tigane
20. Elvi Tinno
21. Anne Varek
22. Helgi Vihm
23. Rein Vikard

31. lennu (1958. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Linda Napp
1. Aleksei Škokov
2. Niina Fjodorova
3. Leili Hani
4. Viive Jäär
5. Tiia Jõgi
6. Uno Kikas
7. Mati Kollak
8. Laine Oja
9. Maie Ott
10. Helve Palo
11. Aino Rähni
12. Mare Reigo
13. Heino Sõna
14. Endel Susi
15. Maie Toom
16. Ilmar Tops
17. Evi Uibo
18. Mare Unt
19. Maie Villemson
20. Vilma Vuks
21. Viive Vutt

XIb

Klassijuhataja: Helmi Peterson
1. Mallis Anton
2. Virve Küün
3. Valve Liiva
4. Silvi Lill
5. Mare Loog
6. Mirjam Maasing
7. Ants Männiste
8. Raivo Noorhani
9. Vello Ott
10. Ene Rääk
11. Aili Schenk
12. Ele Siiman
13. Ellen Soe
14. Eha Tarikas
15. Tiit Teder
16. Maia Tiido
17. Avo Zupping

32. lennu (1959. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Roolain Laante
1. Ene Aidak
2. Elli Kõrgekivi
3. Maia Kivilo
4. Aita Mältzer
5. Tõnis Mosona
6. Vaike Nõmmiste
7. Heljo Saar
8. Mati Siilbek
9. Helvi Siim
10. Vilve Siirak
11. Eha Uibo
12. Madis Uibo
13. Ado Unt
14. Leo Urm

XIb

Klassijuhataja: Velda Konasto
1. Toivo Akkermann
2. Anne Dorch
3. Salme Illak
4. Evi Kase
5. Madis Kongot
6. Õie Kundver
7. Tiiu Landra
8. Heldur Lüütsepp
9. Mare Lill
10. Viive Maidla
11. Ilmar Nagelmann
12. Bernhard Ommuk
13. Sirje Pettai
14. Helina Samuel
15. Viivi Sõna
16. Elle Täpsi
17. Maimu Uibo
18. Leili Unt
19. Koidu Zupping

33. lennu (1960. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: August Undusk
1. Tõnu Aalep
2. Ants Aart
3. Vaino Kelder
4. Helmi Kilg
5. Kalju Kutsar
6. Mati Lill
7. Helgi Lillemaa
8. Peeter Lond
9. Viivi Mõtus
10. Ülla Mürk
11. Ene Niklus
12. Virve Pauskar
13. Silja Saar
14. Mare Siirak
15. Vaike Soe
16. Vello Soots
17. Kaarel Tigane
18. Kalju Vuks

XIb

Klassijuhataja: Linda Napp
1. Mare Juurmaa
2. Aime Keemu
3. Laine Koeva
4. Marju Kruus
5. Riina Kruus
6. Maie Kukk
7. Evi Liivak
8. Ene Mihkelsoo
9. Malle Rahi
10. Olvi Rääk
11. Koidula Rähni
12. Märt Saaroja
13. Kuldar Suits
14. Kaarel Tamm
15. Reet Unt
16. Arne Vutt

34. lennu (1961. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Este Laante
1. Leo Enok
2. Lembit Hark
3. Malle Kõo
4. Mart Kiisk
5. Ilme Kiivit
6. Evi Kraag
7. Tõnu Kurg
8. Aulo Major
9. Märt Märss
10. Hille Mölder
11. Valvi Ott
12. Juta Rein
13. Aili Saar
14. Eva Siim
15. Anu Teigamägi
16. Maimu Tops
17. Rein Unt
18. Niina Velner
19. Mare Veski
20. Ene Viires
21. Tiina Villemson

XIb

Klassijuhataja: Asta Krevald
1. Enn Ilves
2. Tähti Karu
3. Ene Kõrgekivi
4. Mai Külm
5. Ene Kikas
6. Eino Kirpu
7. Kalju Koik
8. Siiri Koppel
9. Kalli Lill
10. Jüri Mägi
11. Viive Niklus
12. Helgi Prans
13. Rein Raid
14. Tiiu Sõna
15. Valev Sisov
16. Silvi Tarikas
17. Ilme Võsu

35. lennu (1962. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Laine Hein
1. Aarne Anton
2. Heino Illak
3. Endel Ilves
4. Aita Kapp
5. Maie Kasak
6. Ants Kase
7. Jaak Koidumaa
8. Eino Kotkas
9. Ene Lõo
10. Ene Loog
11. Luule Luksepp
12. Merike Nirk
13. Silja Põder
14. Toomas Ruusa
15. Reet Saaroja
16. Jaak Soom
17. Nora Talving
18. Tiiu Unt

XIb

Klassijuhataja: Herbert Mägi
1. Alo Eller
2. Ellen Hirschon
3. Tiina Juksaar
4. Enn Kiivit
5. Siiri Madissoo
6. Tiina Meema
7. Asta Oja
8. Juhan Paluoja
9. Evi Püssa
10. Maaja Rääk
11. Maire Saar
12. Heli Seeru
13. Mall Siilbek
14. Helmuth Soe
15. Eva Taros
16. Imbi Terve

36. lennu (1963. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Milvi Urb
1. Eda Aidak
2. Madis Alberi
3. Ene Eespäev
4. Vello Halling
5. Madis Hertzmann
6. Jaan Kõll
7. Lydia Kera
8. Maire Kiisk
9. Maie Koeva
10. Martin Kongot
11. Maie Märss
12. Vladimir Mihailov
13. Tulev Milter
14. Helgi Nuuma
15. Olev Ott
16. Tiiu Pettai
17. Toomas Piir
18. Salme Pikk
19. Lea Prans
20. Siim Raid
21. Heino Rohtmets
22. Endla Sulaläte
23. Ene Tammann
24. Elsa Türk
25. Pilvi Teeveer
26. Aime Tera
27. Maie Vahkal
28. Mall Väljan
29. Jaan Värva
30. Asta Vernik
31. Taima Viljat
32. Milvi Vindi

37. lennu (1964. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Linda Napp
1. Õie Ani
2. Kadri Illak
3. Evi Kõrs
4. Evi Keich
5. Heili Klaas
6. Maia Krevald
7. Leili Laiva
8. Eri Länik
9. Reet Lokk
10. Peeter Mälk
11. Aime Männaste
12. Mare Nöps
13. Mare Rosanov
14. Eda Ruuven
15. Evi Sõna
16. Asta Talimets
17. Juhan Tamm
18. Hiie Uibo
19. Ra Viks
20. Virve Viljus

38. lennu (1965. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Niina Tšetvjorkina
1. Valve Alter
2. Mare Holst
3. Ants Ilves
4. Luule Kruusenvald
5. Siiri Lõõndre
6. Lea Liiv
7. Milvi Lind
8. Maie Luik
9. Eva Luksep
10. Allan Maila
11. Peeter Maspanov
12. Heiki Mägi
13. Madis Milk
14. Raimo Saar
15. Aino Saaring
16. Kaie Siinmaa
17. Simo Soom
18. Maie Tõnno
19. Vambola Tiirmaa
20. Silvia Timberg
21. Kalju Tinno
22. Kalju Veski

39. lennu (1966. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Anita Laumets
1. Ando Eensalu
2. Andres Kalberg
3. Mirjam Kongot
4. Milvi Kressel
5. Hele-Kai Kutsar
6. Maire Kutsar
7. Mart Lill
8. Helge Mägi
9. Valli Park
10. Henn Siilbek
11. Mare Uibo
12. Toomas Võsu

40. lennu (1967. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Milvi Urb
1. Ly Ese
2. Karin Hiob
3. Evi Huik
4. Juta Kaasiku
5. Arno Kakk
6. Aser Kelder
7. Krista Krepp
8. Maie Kruus
9. Astra Liivak
10. Riina Lill
11. Maie Mitt
12. Anne Noormets
13. Anne Olberg
14. Ene Ott
15. Tõnu Raak
16. Jüri Rannas
17. Liia Ruuven
18. Sirje Siilbek
19. Ell Tamm
20. Evi Tamm
21. Olev Tasuja
22. Elle Teder
23. Jüri Tiirmaa
24. Tiina Viks
25. Endel Vindi

41. lennu (1968. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Anita Laumets
1. Erika Hirsch
2. Madis Ivan
3. Sirje Kadakas
4. Ants Kallis
5. Jüri Kams
6. Lea Kasemets
7. Rein Kivimaa
8. Mati Lill
9. Anne Pihu
10. Ago Prans
11. Alli Saarep
12. Toivo Tõnnisoo
13. Karl Timberg
14. Saima Vaks
15. Toivo Võsu

XIb

Klassijuhataja: Asta Krevald
1. Helgi Ajalik
2. Anne Õun
3. Ilmar Haak
4. Eike Kasemets
5. Tõnis Küünal
6. Luule Kirber
7. Siret Koosapoeg
8. Kaie Kutsar
9. Oleg Lairand
10. Elve Metsar
11. Tiit Niklus
12. Malle Olberg
13. Enn Otsus
14. Helle Pungar
15. Arno Saar
16. Helga Salundi
17. Mati Salundi
18. Uuno Seigo
19. Madis Sulg
20. Maimu Teorein
21. Anne Uiga
22. Aare Urm
23. Heiti Vaher
24. Helgi Värva

42. lennu (1969. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Melanie Pullerits
1. Jüri Aigro
2. Anne Aljaste
3. Silver Eljand
4. Eda Hiob
5. Vaike Ilja
6. Anto Ilves
7. Asta Kakk
8. Avo Kergand
9. Eda Koovik
10. Kalev Kulpson
11. Kalle Noormets
12. Ene Oona
13. Raimo Peerna
14. Väino Saar
15. Heli Türk
16. Kaja Toom
17. Milvi Värva

XIb

Klassijuhataja: Laine Hein
1. Arnold Ilves
2. Sirje Kaibijainen
3. Ene Kütt
4. Küllike Kool
5. Ants Kotkas
6. Uno Kruuse
7. Silvia Kulpson
8. Raul Nääme
9. Heino Ojakõiv
10. Tõnu Rannas
11. Aado Sarv
12. Jüri Sarvin
13. Liivi Soe
14. Ele Stein
15. Reet Taba
16. Ilmar Talv
17. Henn Unt
18. Tiina Urm
19. Vello Viljus

43. lennu (1970. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Tiit Ruubel
1. Tiiu Juhansoo
2. Jüri Juurma
3. Eda Kartau
4. Ene Käärik
5. Ahti Kõo
6. Adu Keemu
7. Anne Kirt
8. Ago Kutsar
9. Inna Mägi
10. Evi Metsar
11. Dagmar Mitt
12. Malle Noormets
13. Vaike Orav
14. Sirje Pihu
15. Tiiu Pillmann
16. Taisi Porgassaar
17. Mihkel Rosenberg
18. Sirje Saar
19. Tõnu Tammann
20. Evi Tämm
21. Milvi Toover
22. Anne Uibo
23. Aili Urm

XIb

Klassijuhataja: Maia Ruubel
1. Eva Alliksaar
2. Jaan Ande
3. Krista Gross
4. Urve Kattai
5. Pärn Kelder
6. Ädu Kiis
7. Leili Kont
8. Einar Kungus
9. Mihkel Lokk
10. Toomas Maspanov
11. Maila Matsar
12. Mari Rätt
13. Rein Saad
14. Rein Tiirmaa
15. Helle Toom
16. Viive Toom
17. Helle-Mall Uibo

44. lennu (1971. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Silvia Oja
1. Luule Aart
2. Imbi Eespäev
3. Juta Hermann
4. Valdur Ilves
5. Helve Järv
6. Udo Kangro
7. Heino Kapp
8. Jüri Kõiv
9. Valeri Leif
10. Marje Mardisalu
11. Heido Mägi
12. Ülle Napp
13. Anti Parik
14. Hele Pihelgas
15. Valdur Piir
16. Helle Prans
17. Eve Roosiorg
18. Signe Ruusa
19. Ilme Saaroja
20. Sirje Saks
21. Anu Saluri
22. Ene Siinmaa
23. Helken Sunts
24. Irina Talvik
25. Maret Terask
26. Silva Termonen
27. Maie Uiga
28. Ilmar Urm
29. Rein Viilu

45. lennu (1972. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Maila Värk
1. Eike Jõeranna
2. Tiiu Kõiv
3. Epp Linnamägi
4. Svetlana Linnamägi
5. Jaak Luik
6. Arno Narits
7. Peeter Pettai
8. Sirle Pleer
9. Martin Saar
10. Boris Sarvin
11. Marika Talvik
12. Erika Tamm
13. Sirje Uibo
14. Ene Unt
15. Mare Viira

XIb

Klassijuhataja: Linda Napp
1. Ene Hiob
2. Anni Juus
3. Sirje Kaste
4. Maret Kaup
5. Anne Küünal
6. Ülo Kelder
7. Linda Kongo
8. Rein Kruus
9. Paul Kudu
10. Liivi Ladva
11. Sinaida Matsko
12. Vaike Oja
13. Tõnu Pihelgas
14. Siiri Piho
15. Taimi Pillmann
16. Ilmar Pungar
17. Lille Raidsalu
18. Helle Rootalu
19. Kaie Ruus
20. Kaja Saal
21. Riho Saar
22. Tõnu Tämm
23. Helgi Uttras
24. Tarvo Vaasa
25. Mai Väljan
26. Reet Võsu
27. Endel Viks

46. lennu (1973. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Margarita Mattheas
1. Eda Hausenberg
2. Jüri Herm
3. Ülle Hermann
4. Meedi Illak
5. Jaak Juurma
6. Virve Kruus
7. Enno Kukk
8. Sirje Maranik
9. Marje Murka
10. Liili Napp
11. Riina Narits
12. Are Ott
13. Aivar Perv
14. Sirje Sarv
15. Sirje Sisask
16. Viive Sisask
17. Luule Tenno
18. Kirsti Timberg
19. Reet Toompere
20. Evi Väärsi
21. Ene Väärsi
22. Edma Vill
23. Liili Vou

XIb

Klassijuhataja: Ants Sander
1. Roomet Feigenbaum
2. Lea Gross
3. Üllar Hallik
4. Villu Kangro
5. Aivar Kõivistik
6. Aili Lutter
7. Vahur Makko
8. Sirje Oja
9. Ants Orasson
10. Harri Pleer
11. Ants Ragun
12. Heldur Raig
13. Peeter Siim
14. Ülo Toomet
15. Ülle Veeroja

47. lennu (1974. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Silvi Suumann
1. Alar All
2. Liivia Barkala
3. Johannes Bogdanov
4. Vladimir Golubev
5. Mariann Juurma
6. Valmar Kaur
7. Ants Kroon
8. Tiiu Kull
9. Helmut Kulpson
10. Ene Linnamägi
11. Heino Linnamägi
12. Hanno Mõttus
13. Jüri Ott
14. Avo Pärend
15. Alvar Peterson
16. Aivar Pullerits
17. Madis Roio
18. Priit Rosenberg
19. Reet Saluri
20. Maimu Sarapuu
21. Kaja Sööt
22. Eha Schmidt
23. Maimu Sisask
24. Toomas Suumann
25. Enn Talumets
26. Tiiu Taukar
27. Sirje Urbanik
28. Piret Vaasa

XIb

Klassijuhataja: Laine Hein
1. Ilme Aljaste
2. Eda Külaots
3. Anu Kürsa
4. Lille Koik
5. Taimi Kosk
6. Eva Kudu
7. Helin Lehismaa
8. Aili Maranik
9. Esti Niklus
10. Eva Ojaver
11. Helmut Paabo
12. Anu Püss
13. Õie Pritson
14. Lea Puusepp
15. Helja Täär
16. Hele Tõugjas
17. Saima Tiirmaa
18. Tõnis Toos
19. Jaan Uibo
20. Valeri Ukatov
21. Lea Viks

48. lennu (1975. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Tiit Ruubel
1. Merike Anton
2. Agnes Ilja
3. Henn Kase
4. Tarmo Kikkas
5. Lea Kosk
6. Riina Kroonberg
7. Sirje Kruus
8. Eve Leius
9. Sirje Mõttus
10. Tiina Peets
11. Aarne Raid
12. Helve Saad
13. Mati Siinmaa
14. Sirje Teder
15. Ott Tell
16. Ülle Uffert
17. Piret Viira
18. Tiina Zirk

XIb

Klassijuhataja: Urve Volmer
1. Jaak Beilmann
2. Evi Eensalu
3. Maret Gussev
4. Liidia Heinap
5. Taimi Kõiv
6. Anne Kõiv
7. Ruth Kiisk
8. Fjodor Koltšin
9. Kalev Kutsar
10. Rein Lall
11. Ruth Laos
12. Kaja Laul
13. Marju Länik
14. Helle Leius
15. Jaan Liivak
16. Juhan Mõttus
17. Väino Ott
18. Elmo Parik
19. Siiri Pärend
20. Elmar Põder
21. Mart Raja
22. Ene Uibo
23. Hare Unt

49. lennu (1976. aasta) vilistlased

XI

Klassijuhataja: Anita Laumets
1. Tiina Ernits
2. Eino Juus
3. Helve Kartau
4. Helve Kasepuu
5. Üllar Kattai
6. Piret Kihulane
7. Marju Kiis
8. Loa Kirber
9. Valter Lang
10. Ellen Mäger
11. Rutti Muld
12. Ado Oona
13. Felix Paves
14. Tiina Põldsam
15. Karin Pukk
16. Riina Raud
17. Ene Raudsepp
18. Malle Rebane
19. Sirje Reinlo
20. Pille Saan
21. Juta Simm
22. Maret Simm
23. Andres Solodov
24. Villu Tari
25. Siiri Tens
26. Ingrid Tinno
27. Riina Toompere
28. Aimar Urm
29. Vahur Vaasa
30. Laine Võlli
31. Maila Veesaar

50. lennu (1977. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Asta Krevald
1. Tiina Haljasmäe
2. Maret Ilus
3. Luule Jürissoo
4. Ruth Juur
5. Karin Kasemets
6. Ülle Käärik
7. Reet Kõomägi
8. Kaie Kiisel
9. Maire Kikas
10. Juta Kits
11. Helve Kivikas
12. Tarmo Kosk
13. Avo Orav
14. Aivar Ottender
15. Piia Peetersoo
16. Tiina Ruusa
17. Ülle Täpsi
18. Heli Uibo

XIb

Klassijuhataja: Tiiu Sander
1. Marianne Aljaste
2. Helmut Heitur
3. Heli Holst
4. Sirje Ilves
5. Heli Ilves
6. Maire Jõemets
7. Maire Jelle
8. Ly Kadakas
9. Aili Karu
10. Helle Koppel
11. Karin Kurg
12. Tarmo Laumets
13. Malle Lubi
14. Ülle Lubi
15. Maire Luik
16. Tõnu Metsavas
17. Krista Nigula
18. Margus Oja
19. Harry Oona
20. Toomas Raudsepp
21. Viive Rätsepso
22. Leili Rohtla
23. Riido Ruuven
24. Svetlana Sarvina
25. Vello Vou
26. Talvi Zirk

51. lennu (1978. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Ene Kelder
1. Tiia Alandi
2. Silvia Hanolainen
3. Helgi Heinap
4. Toomas Huik
5. Einar Ilm
6. Marge Jäär
7. Kersti Kalajas
8. Astrid Kooli
9. Liia Kruus
10. Katrin Kull
11. Riina Laiva
12. Merike Linnamägi
13. Lembit Mõttus
14. Laine Nikland
15. Andri Pokk
16. Rein Pullerits
17. Marika Teder
18. Evi Toomemägi
19. Marika Võsu

XIb

Klassijuhataja: Malle Purje
1. Karin Aigro
2. Andrus Aukust
3. Kalev Jõgisuu
4. Maire Kaaver
5. Tiivi Kattai
6. Kalle Käärik
7. Eve Klais
8. Eve Kull
9. Raivo Laaneser
10. Ruth Laos
11. Liivia Lill
12. Malle Madal
13. Sirje Pauskar
14. Iris Peebsen
15. Ene Parts
16. Ene Pukk
17. Maido Roots
18. Ene Saar
19. Siiri Sarv
20. Mati Tomson
21. Eve Traagel
22. Urmas Uibo

52. lennu (1979. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Linda Napp
1. Eve Birk
2. Ants Jaaniste
3. Marina Johanson
4. Hillar Kalde
5. Janis Kasesalu
6. Tiiu Kiho
7. Vahur Kuhlberg
8. Külli Linde
9. Aivar Mitt
10. Virge Ojavee
11. Mare Pallon
12. Sirli Paves
13. Aivar Pilv
14. Elle Raudik
15. Andres Rätsepso
16. Anne Retsnik
17. Pille Saaremets
18. Ulvi Sooru
19. Inga Tagel
20. Malle Tõnsuaadu
21. Anne Ventšikova

XIb

Klassijuhataja: Maia Ruubel
1. Enn Gross
2. Vaino Henno
3. Andres Ivanov
4. Anu Jõe
5. Karin Kaarelsoo
6. Külli Kasak
7. Aser Kaup
8. Rommi Kärner
9. Ave Kollak
10. Riina Konno
11. Urve Kuldkepp
12. Andrus Kuusk
13. Merle Nigula
14. Toivo Nurmetu
15. Riho Ojaver
16. Toomas Pärle
17. Raivo Peterson
18. Aivo Puidak
19. Merike Roosaar
20. Hillar Roose
21. Urmas Sarv
22. Üllar Soe
23. Tõnu Tamm
24. Raivo Teder
25. Marju Terve
26. Urmas Toom
27. Tarmo Uffert
28. Silja Unt
29. Lea Urbmets

53. lennu (1980. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Maila Värk
1. Tiit Kants
2. Helje Kaskel
3. Vallu Kiis
4. Külli Kikas
5. Ester Koosa
6. Merle Kuusing
7. Karine Lang
8. Renate Lehtmaa
9. Aime Lentso
10. Maret Madal
11. Kaido Mägi
12. Mait Meema
13. Marina Mei
14. Ervin Mitt
15. Tiiu Pähn
16. Evi Põder
17. Kersti Pukk
18. Rain Pulges
19. Urve Reitkam
20. Tiiu Rohtla
21. Heili Roosbaum
22. Liivi Serglov
23. Ester Susi
24. Merike Tenno
25. Urmas Timmusk
26. Kirsti Vähi
27. Sirje Vuks
28. Helle Vutt

XIb

Klassijuhataja: Asta Krevald
1. Eve Aalep
2. Tarmo All
3. Eda Arike
4. Kati Asula
5. Vello Brikker
6. Aivar Hark
7. Hillar Jõesalu
8. Avo Jurken
9. Maido Kangro
10. Arne Kiisler
11. Riho Kivi
12. Merike Kuik
13. Toomas Kuusk
14. Sirje Maiste
15. Kalju Ojaste
16. Anu Ott
17. Ingrid Raud
18. Arvo Saad
19. Hele Soots
20. Kuldar Tõld
21. Karin Teder
22. Mati Tiirmaa
23. Kalmer Tiisler
24. Olev Toomemägi

54. lennu (1981. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Karin Võsu
1. Aarne Ader
2. Neeme Ernits
3. Mart Juur
4. Heli Kallis
5. Indrek Kapp
6. Tea Kelt
7. Martin Kerem
8. Merike Koitmäe
9. Heiki Kongot
10. Tõnu Kull
11. Anita Kundla
12. Urmas Lillemaa
13. Tiina Mölder
14. Anu Nestra
15. Merle Niklus
16. Marika Paavo
17. Maire Randoja
18. Lea Rosental
19. Maiken Sõna
20. Ene Sügis
21. Malle Toompere
22. Arvo Treial
23. Kaie Uffert

XIb

Klassijuhataja: Urve Volmer
1. Leelo Arakas
2. Harri Heitur
3. Ahto Kadaja
4. Kaie Kasak
5. Urmas Kasesalu
6. Ülle Kütt
7. Piret Keermann
8. Mareile Koosa
9. Urmas Kuldmaa
10. Aade Leius
11. Tormis Lepik
12. Ülar Luhtaru
13. Silvia Maidla
14. Anne Mitt
15. Jaan Orastu
16. Lili Palk
17. Urmas Pallon
18. Andrus Pallon
19. Kalle Põldmägi
20. Lea Pendra
21. Heiki Puidak
22. Jaanus Raidal
23. Laili Rajatamm
24. Jüri Raudsepp
25. Silvia Savi
26. Aare Sild
27. Ille Sirel
28. Kersti Võrk
29. Inge Vissak

55. lennu (1982. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Malle Purje
1. Agnes Aart
2. Tatjana Bagai
3. Ülle Buht
4. Arnold Bulanov
5. Sirje Hanolainen
6. Tarmo Hendrikson
7. Heli Hiiob
8. Anne Jaaniste
9. Gunnar Kalajas
10. Ardi Kilch
11. Gunnar Laan
12. Hannes Lõhmus
13. Meelis Leedo
14. Lilian Maaring
15. Siiri Nagel
16. Peep Peterson
17. Eini Pillmann
18. Rita Rahi
19. Kai Rikka
20. Henn Ruubel
21. Romand Saar
22. Kaimo Sallok
23. Ivi Tammemägi
24. Virge Teder
25. Rein Tiimann
26. Ülle Traagel
27. Tiia Viljat
28. Andres Vuks
29. Kaja Zeigo

XIb

Klassijuhataja: Melanie Pullerits
1. Jaanus Alep
2. Sirje Hermann
3. Anne Ivanova
4. Aavo Juust
5. Aivar Kartau
6. Eili Kõiv
7. Toomas Keldoja
8. Tarmo Kiisk
9. Kaja Kuhlberg
10. Kalev Lõhmus
11. Ulvi Lentso
12. Ene Liivak
13. Kaupo Maranik
14. Maigo Matsalu
15. Mati Mägi
16. Margit Mõttus
17. Vaiko Möldre
18. Madis Mikk
19. Marika Mitt
20. Raivo Nurmetu
21. Heli Parts
22. Meelis Puusaag
23. Leo Serglov
24. Toomas Talumäe
25. Jaan Uibo
26. Vilje Viikholm
27. Arno Viks
28. Kaja Volkova
29. Külli Zupping

56. lennu (1983. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Asta Krevald
1. Ave Aart
2. Avo Asor
3. Annika Kaljuvee
4. Kaidi Kapp
5. Liia Kass
6. Mart Kelder
7. Aiki Laumets
8. Elo Linnamägi
9. Siiri Mitt
10. Külli Oja
11. Ave-Lii Puidak
12. Maili Rohtla
13. Karin Sõrg
14. Kaire Terve
15. Raidi Terve
16. Merike Uibo
17. Terje Varul
18. Reet Zupping

XIb

Klassijuhataja: Maila Värk
1. Ruth Jagomäe
2. Andrus Jürgenson
3. Aili Jelle
4. Raivo Kalda
5. Andres Kangro
6. Katrin Karu
7. Anita Kattai
8. Margus Keldo
9. Toomas Kiho
10. Marika Kilch
11. Tarvo Lepik
12. Aivo Meema
13. Kaido Nimbach
14. Neeme Nurmoja
15. Marika Peemot
16. Rando Pettai
17. Valdo Pilve
18. Riina Saad
19. Toivo Saks
20. Margus Toover
21. Taimar Trees

57. lennu (1984. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Anne-Mari Pettai
1. Andres Arike
2. Karin Asi
3. Merle Hermann
4. Indrek Ivanov
5. Anneli Jõever
6. Vaino Jõgisuu
7. Kersti Kurvits
8. Maive Laas
9. Peeter Lind
10. Ene Lissin
11. Tiia Maranik
12. Anne Mõttus
13. Aarne Päärson
14. Ulve Pedastik
15. Tarmo Pilv
16. Malle Pjöriainen
17. Kristine Planhof
18. Ly Smit
19. Ly Tamm
20. Ulvi Tiisler
21. Andrus Unger
22. Margus Unt

XIb

Klassijuhataja: Urve Volmer
1. Ruth Alandi
2. Ester Õlli
3. Allan Jaakus
4. Vahur Jõe
5. Aivar Karavaškin
6. Margus Kivimaa
7. Eike Kukk
8. Kaie Kurg
9. Guido Laan
10. Vahur Leetsi
11. Urve Lentso
12. Jaak Linnamägi
13. Aimar Piho
14. Eve Puusepp
15. Otto Rõigas
16. Taimar Saar
17. Peeter Saaremets
18. Ilvar Sarapson
19. Heido Sõna
20. Alard Tallo
21. Liia Turm
22. Anu Visnapuu

58. lennu (1985. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Laine Hein
1. Ive Eddor
2. Margus Heitur
3. Inga Ivanova
4. Allan Kerem
5. Anto Kergand
6. Artur Kerv
7. Anneli Lääne
8. Anne Linnamägi
9. Karin Maranik
10. Kaire Mägi
11. Aeliita Mälk
12. Reet Mölder
13. Arma Nöps
14. Ester Ojaver
15. Elmo Peterson
16. Maris Rebane
17. Kristel Seeru
18. Ülle Siimann
19. Anu Susi
20. Katrin Türk
21. Helle Termonen
22. Tarmo Varul
23. Marek Ventšikov

XIb

Klassijuhataja: Valdur Värk
1. Meelis Danilas
2. Silvia Hark
3. Anne Jaaska
4. Agnes Jürgenson
5. Niilo Juust
6. Merike Kattai
7. Urmas Kattai
8. Reet Kets
9. Rein Laaneser
10. Kalmer Lokk
11. Kajar Luik
12. Rein Mõttus
13. Ülle Mõttus
14. Marika Paal
15. Raul Pajur
16. Meelis Pihu
17. Andres Punder
18. Piret Raudla
19. Mirje Reitkam
20. Imbi Tagel
21. Katrin Tamm
22. Ilmar Tamm
23. Terje Teder
24. Tarmo Treufeldt
25. Indrek Vähi
26. Ingrid Värk

59. lennu (1986. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Melanie Pullerits
1. Piia Aleksejeva
2. Katrin Kallis
3. Ülle Kikkas
4. Talis Lepik
5. Toomas Liiva
6. Anšelika Mälk
7. Rita Paks
8. Anneli Purlau
9. Silja Rebane
10. Hepp Susi
11. Anneli Teemant
12. Külli Toomesalu
13. Tiina Unt
14. Eili Urm

XIb

Klassijuhataja: Tiiu Sander
1. Tiie Aader
2. Alar Alapert
3. Priit Õunpuu
4. Helle Hermann
5. Tõnu Juust
6. Valdo Karavin
7. Ero Karo
8. Marika Kikkas
9. Arbo Levandi
10. Mai Lind
11. Margus Mölder
12. Kaido Möldre
13. Andrus Mitt
14. Eve Nigula
15. Marika Pjöriainen
16. Argo Raid
17. Martin Rootsmaa
18. Lenard Saar
19. Ein Salundi
20. Aivar Smit
21. Jaan Soots
22. Peeter Võsso
23. Katrin Vedder
24. Ruth Zupping

60. lennu (1987. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Riina Raja
1. Epp Hirv
2. Anneli Jürgenson
3. Kaja Jürissaar
4. Helve Kirm
5. Kersti Kuusk
6. Heya Lepa (lõpetas hõbemedaliga)
7. Elle Maranik
8. Ene Mõttus
9. Jana Mölder
10. Õnnela Nurmoja
11. Ingrid Pokk
12. Külli Rüga (lõpetas hõbemedaliga)
13. Maire Roio
14. Aive Salusaar
15. Killy Teder
16. Maiki Terve (lõpetas hõbemedaliga)
17. Merike Tiirmaa (lõpetas hõbemedaliga)

XIb

Klassijuhataja: Asta Krevald
1. Gunnar Abel
2. Siim Jänes
3. Piret Keldo
4. Toomas Keldo
5. Ergo Krevald
6. Tea Kriisa
7. Andrus Kulasalu
8. Tiia Laks
9. Esper Lall
10. Lembit Lõhmus
11. Lea Leis
12. Meelis Linnamägi
13. Merle Mägi
14. Raido Mägi
15. Urmas Möldre
16. Arvi Normet
17. Kaupo Ojavee (lõpetas kuldmedaliga)
18. Toomas Pihelgas
19. Aare Pohla
20. Tõnu Pukk
21. Olavi Raba
22. Üllar Rannik (lõpetas kuldmedaliga)
23. Valdur Rootsma
24. Allan Sarap
25. Tarvi Viks
26. Monika Vosman
27. Toivo Vosman

61. lennu (1988. aasta) vilistlased

XIa

Klassijuhataja: Urve Volmer
1. Virge Bulanova
2. Kaari Kalberg
3. Lii Kõiv
4. Pille Kirsimäe
5. Riina Koduvere
6. Angelika Lall
7. Ave Maidla
8. Heli Mägi
9. Margit Mölder
10. Katrin Park (lõpetas hõbemedaliga)
11. Jaana Possul
12. Kaja Reitav
13. Piia Roosbaum
14. Sirve Soonberg
15. Krista Taukar
16. Reet Tiido
17. Epi Tohvri

XIb

Klassijuhataja: Ene Kelder
1. Mart Õunpuu
2. Toomas Danilas
3. Kaidi Hamer
4. Toomas Hütt
5. Mihkel Kapp
6. Raul Kets
7. Piret Kivi
8. Sirle Kukk
9. Sirli Kukk
10. Indrek Kutsar
11. Tauno Laasik
12. Meelis Lill
13. Margus Milk
14. Tiia Milter
15. Kaili Mitt
16. Merle Nimbach
17. Madis Paluoja
18. Signe Pähno
19. Pille Pensa
20. Margo Reinlo
21. Silja Samul
22. Kaupo Türk
23. Anu Toom
24. Tiit Urm
25. Marek Uuemaa
26. Heiki Valge
27. Harri Viks

62. lennu (1989. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Tiiu Sander
1. Angela Aart
2. Silja Aidma
3. Anu Aigro
4. Eveli Evestus
5. Rita Hõrak
6. Ülle Jürissaar
7. Krista Jurask (lõpetas kuldmedaliga)
8. Merle Poolakene
9. Tuuli Purga
10. Aet Rannik
11. Anneli Reitav
12. Juunika Roodla
13. Alli Sarap
14. Hele Tigane
15. Annika Vaks
16. Aire Vernik

XIIb

Klassijuhataja: Riina Raja
1. Evelin Altosaar
2. Merle Hõbejärv
3. Pille Juust
4. Katrin Kalev
5. Karin Kanarik
6. Kaire Kikas
7. Toomas Kont
8. Liia Leis
9. Kaidi Mark
10. Kristel Meesak
11. Margo Miks
12. Peep Reidolf
13. Riho Reim
14. Martin Sõrg
15. Silvi Sokk
16. Toomas Soo (lõpetas kuldmedaliga)
17. Saima Tagel
18. Üllar Täpsi
19. Toomas Teder
20. Anu Tiirmaa
21. Toomas Toomsoo
22. Katri Uik
23. Karin Vutt

63. lennu (1990. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Miia Pallase
1. Järvi Haak (lõpetas hõbemedaliga)
2. Riina Hinnobert
3. Angela Jürgenson
4. Marge Jürgenson (lõpetas hõbemedaliga)
5. Eeta Kampmaa (lõpetas hõbemedaliga)
6. Agnes Kõo
7. Katrin Kürsa
8. Mall Koduvere
9. Piia Kompus
10. Kersti Kotkas
11. Karin Laur
12. Merike Liivamägi
13. Heili Linn
14. Anneli Lopman
15. Krista Mölder (lõpetas hõbemedaliga)
16. Ülle Mündi
17. Reet Rajatamm
18. Ingrid Rästa
19. Margit Roops
20. Triinu Ruusa
21. Inga Stamberg
22. Pille Teder
23. Raike Tiivel
24. Inga Unt (lõpetas hõbemedaliga)
25. Marika Valdonen
26. Marju Viks

XIIb

Klassijuhataja: Anne Pettai
1. Valdis Illak
2. Erko Karo
3. Toomas Kattai
4. Tanel Kõrvel
5. Tambet Leetsi
6. Margus Lill (lõpetas kuldmedaliga)
7. Leho Möldre
8. Kuno Oja
9. Toomas Raak
10. Gunnar Roose
11. Taivo Sander
12. Urmas Soots
13. Priit Tiido
14. Margus Vaino
15. Jaanus Vosmi

64. lennu (1991. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Hillar Mutli
1. Kersti Adamson
2. Katrin Aidla
3. Jaak Õunpuu (lõpetas hõbemedaliga)
4. Jaanus Barkala
5. Peeter Ein
6. Jarek Heinalo
7. Andre Jõgi
8. Rene Kasemets
9. Raivo Käär
10. Ain Kõrda
11. Kaido Kõrvel
12. Teemar Kont
13. Anti Laur
14. Rivo Levand
15. Rainet Liivago
16. Eleri Mägi
17. Kaja Mõts
18. Willy Meema
19. Katrin Pohla
20. Janika Taal
21. Liia Tamm
22. Indrek Taukar
23. Mart Teemant
24. Tarvi Tigane
25. Inga Tomson

XIIb

Klassijuhataja: Vaike Heinalo
1. Hille Alapert
2. Ingrid Haak
3. Marju Hõbejärv
4. Ave Holtsmeier
5. Tuuli Kalberg
6. Kadi Karimõisa
7. Riita Kits
8. Tiia Kruuse
9. Kristel Raudsepp
10. Renna Reinsoo
11. Heli Reitav
12. Jane Sisask
13. Sirle Sokk
14. Kaire Tiisler
15. Viire Vedder
16. Merle Viks
17. Tiia Viks

65. lennu (1992. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Tiiu Sander
1. Anneli Aart
2. Andrus Graf
3. Mark Jerser
4. Pille Kängsepp
5. Tarvo Klais
6. Margo Krüünvald
7. Tarmo Ladva
8. Merike Laiva
9. Pille Mündi
10. Raine Olt
11. Jaano Paal
12. Ahti Peetersoo (lõpetas hõbemedaliga)
13. Kersti Raudsepp
14. Sigrid Roops
15. Harry Tenno
16. Epp Tiirmaa (lõpetas hõbemedaliga)
17. Ingrid Toots
18. Ave Urm
19. Marje Veski
20. Tõnu Vuks
21. Lea Vutt
22. Hillar Zirk

XIIb

Klassijuhataja: Urve Volmer
1. Heleena Ahvenainen
2. Kristin Aidla
3. Evelyn Ainlo
4. Monika Jäär
5. Rainer Jõemets
6. Andrus Kõo
7. Mati Kiisler (lõpetas hõbemedaliga)
8. Liisa Laasik (lõpetas hõbemedaliga)
9. Indrek Lindsaar
10. Signe Maidla
11. Marge Maidla
12. Maiken Orasson
13. Aren Põder
14. Marnet Peerna
15. Anne Pentinen
16. Janne Pihl
17. Rene Piir
18. Marielle Prede
19. Jan Ruukel
20. Anneli Sooro
21. Rein Uibo
22. Riina Unt
23. Helle Vaerand
24. Andrus Vahrušev
25. Kristel Vaino (lõpetas hõbemedaliga)
26. Kaili Viks

66. lennu (1993. aasta) vilistlased

Õhtune osakond

Klassijuhataja: Asta Krevald
1. Kaido Kahr
2. Marge Lõo
3. Aare Mõttus
4. Argo Moorits
5. Marek Peterson
6. Ester Rebane

XIIa

Klassijuhataja: Merike Mändla
1. Katrin Ahvenainen
2. Aili Aigro (lõpetas hõbemedaliga)
3. Aire Haak
4. Karmen Kangro (lõpetas hõbemedaliga)
5. Marju Kattai
6. Leila Kazantseva
7. Kille Kruuse
8. Margit Levand
9. Teet Luuse
10. Reet Mõts
11. Heleri Metslind
12. Anneli Park
13. Tiia Raudsep (lõpetas hõbemedaliga)
14. Margus Reidolf
15. Silvia Saar
16. Alari Sander
17. Jaanis Sulg
18. Alari Unt

XIIb

Klassijuhataja: Asta Krevald
1. Tiina Allik
2. Relika Kalbus
3. Merike Lehtmäe
4. Aita Mõttus
5. Kaimar Mitt
6. Janika Nikolajeva
7. Evelin Põhi
8. Piret Pensa
9. Taavi Raak
10. Melli Rüga
11. Ruta Reim
12. Timo Rein (lõpetas hõbemedaliga)
13. Katrin Saad
14. Tarvo Sööt
15. Kaido Tämm
16. Irja Vainula
17. Helen Vainula
18. Janek Väärsi

67. lennu (1994. aasta) vilistlased

Õhtune osakond

Klassijuhataja: Tiiu Sander
1. Almet Kuld
2. Karmen Salundi
3. Rein Suija
4. Evelin Talvar
5. Vahur Tiks
6. Anu Uibo

XIIa

Klassijuhataja: Marika Paavo
1. Anne Aalup
2. Jüri Juntson
3. Meelis Kartau
4. Vivika Kõiv
5. Kärt Kelder
6. Ermo Kruuse
7. Anneli Kudu
8. Marek Kuus
9. Kaido Ladva
10. Helmo Lill
11. Ain Meesak
12. Monika Morel (lõpetas hõbemedaliga)
13. Janek Moros
14. Jaak Roosimägi
15. Lembit Uibo
16. Anti Vaks
17. Ülle Väina
18. Kairi Vutt (lõpetas hõbemedaliga)

XIIb

Klassijuhataja: Ene Ever
1. Ülle Aamer
2. Reet Arik
3. Aivar Arusalu
4. Karin Kõiv
5. Heikki Kikkas
6. Heivo Kikkatalo
7. Ülle Kirsimäe
8. Külli Kukk
9. Kaimor Kuusmets
10. Ragnar Lall
11. Marek Plaado
12. Janika Ruukel
13. Kristjan Saar
14. Siivo Sarvin
15. Terje Sööt
16. Meris Süsta
17. Külli Soo
18. Rando Undrus (lõpetas hõbemedaliga)
19. Oleg Vahrušev
20. Alice Vipp

68. lennu (1995. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Tiia Lehismets
1. Riina Jüris
2. Jako Kapp
3. Janno Kaur
4. Annika Kiuru
5. Jana Koemets
6. Evelin Leius
7. Triin Lukka
8. Rein Luuse
9. Katrin Mõts
10. Merike Oja
11. Monika Otrokova
12. Aiki Parts
13. Rave Püss
14. Kaire Pihelgas
15. Annika Pihelgas
16. Nele Piir
17. Mirja Randoja
18. Kristjan Rästa
19. Mai-Liis Sõrg
20. Aser Sikk

XIIb

Klassijuhataja: Urve Volmer
1. Mart All
2. Indrek Kalde
3. Martin Kaur
4. Kairi Kõiv
5. Annely Kõiv
6. Kristel Kindsiko
7. Ainar Kukk
8. Marko Leemets
9. Ester Liiv
10. Herki Matvejeva
11. Rain Merisalu
12. Heili Metvejeva
13. Marika Normet
14. Ürjo Pähno
15. Piret Plotnik
16. Teet Raudsep
17. Rainar Reidolf
18. Laura Saareots
19. Rait Siska
20. Herko Sunts
21. Aire Tüvist
22. Rainer Tüvist
23. Sven Tenno
24. Kristel Uibo
25. Toomas Vahrušev
26. Mary-Liis Vark
27. Joel Väljan
28. Lilian Värton
29. Toomas Viks

69. lennu (1996. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Riina Raja
1. Ivo Aamer
2. Rita Arik
3. Veronika Gavrikova
4. Pilvi Hõbe
5. Terje Kaur
6. Andres Kelt
7. Ave Kikas
8. Maris Kiuru
9. Krista Lind
10. Annika Luik
11. Kristiina Mägi
12. Aron Mitt
13. Piret Pallase
14. Asti Piron
15. Reelika Rohtla
16. Kristi Seer
17. Karel Seppa
18. Juta Tasa
19. Taavi Trolla
20. Erlend Zirk

XIIb

Klassijuhataja: Asta Krevald
1. Viktor Belous
2. Maire Ilves
3. Tiia Kana
4. Rain Ladva
5. Aivar Sulaläte
6. Merle Ubaleht
7. Liivia Unt

70. lennu (1997. aasta) vilistlased

Õhtune osakond

1. Tanel Aldošin
2. Kerttily Golubeva
3. Anneli Litvin
4. Risto Lokk
5. Anneli Mandli
6. Kersti Mägi
7. Egne Park
8. Margus Vosmi

XIIa

Klassijuhataja: Lea Vatsa
1. Siiri Ülpri
2. Maiken Brett
3. Toomas Hirse
4. Janno Jürgenson
5. Elina Jürgenson
6. Elo Kapp
7. Merlin Kikas
8. Hele Kont
9. Riina Laks
10. Kerli Lehismets
11. Lauri Nämi
12. Eila Nikolajeva
13. Marianne Noormets
14. Kert Paavo
15. Raigo Perv
16. Kati Selge
17. Veijo Sikk
18. Ulja Uibo
19. Ave Vainula
20. Mario Väljan
21. Helen Vipp

XIIb

Klassijuhataja: Helle Tallo
1. Angelika Bogdanova
2. Eve Eensalu
3. Pille Hirv
4. Sigrid Juhanson
5. Evelin Kõrvel
6. Gerly Keder
7. Melany Kibildaite
8. Argo Kikas
9. Raina Kits
10. Egle Laansalu
11. Sille Parik
12. Kristel Puudist
13. Janno Rein
14. Kairi Sarvin
15. Liina Sõrg
16. Peedu Sula
17. Signe Tartes
18. Mai Terve
19. Indrek Uibo
20. Kaja Uibo
21. Kuldar Väärsi
22. Ain Veemees

71. lennu (1998. aasta) vilistlased

Õhtune osakond

1. Agnes Bogdanov
2. Kaire Kukk
3. Kaire Maranik
4. Marita Mühlberg
5. Kätlin Metsar

XII

Klassijuhataja: Tiia Rootsma
1. Janno All
2. Merit Barkala
3. Kadri Jürgenson
4. Karin Kõiv
5. Sirle Kikas
6. Küllike Koppel
7. Timo Kukk
8. Janno Parik
9. Heidi Peterson
10. Ranek Rohtla
11. Sille Ruus
12. Siret Sepp
13. Katrin Seppa
14. Eva Sorga
15. Evi Terav
16. Üllar Unt
17. Kristi Väär
18. Evrika Zirk

72. lennu (1999. aasta) vilistlased

Õhtune osakond

1. Kennart Golubev
2. Signe Jüris
3. Jaanus Lepik
4. Oliver Oja
5. Tuuli Turvas

XIIa

Klassijuhataja: Marge Kaiv
1. Krista Allmets
2. Reilika Alter
3. Aigar Jelle
4. Kersti Kartusov
5. Sirli Kikas
6. Rivo Koemets
7. Jaanika Kukk
8. Maiken Kutsar
9. Katarina Orlova
10. Annika Ostrat
11. Raivo Rohtla
12. Jaak Soots
13. Priidu Sula
14. Kaisa Tiirmaa
15. Urmo Tootsi
16. Ingrit Varjun
17. Kätlin Vark
18. Epp Väikene
19. Tanel Viita

XIIb

Klassijuhataja: Ene Ever
1. Jana Eensalu
2. Liivi Hõbe
3. Margit Künnapas
4. Ingrit Künnapas
5. Kaili Laul
6. Kärt Linnamägi
7. Inga Maranik
8. Martin Must
9. Leana Raev
10. Reet Rannik
11. Anu Sander (lõpetas kuldmedaliga)
12. Anneli Sõlg
13. Liis Terve (lõpetas hõbemedaliga)
14. Ahti Tiirmaa
15. Käth Viigimets (lõpetas hõbemedaliga)
16. Priit Voolaid
17. Kristi Vuks (lõpetas hõbemedaliga)

73. lennu (2000. aasta) vilistlased

Õhtune osakond

1. Marek Kamla
2. Erki Kesa
3. Kati Klais
4. Gersten Kolga
5. Kristi Luup
6. Gerli Peerna
7. Janel Väljan

XIIa

Klassijuhataja: Urve Volmer
1. Jaan Adamson
2. Mari-Liis Barkala
3. Toomas Ilistom
4. Maris Ilves
5. Kerli Johanson
6. Gert Johanson
7. Triinu Laks
8. Anneli Lepik
9. Lily Neimann
10. Tanel Paavo
11. Anna Romanovitš
12. Ringo Saar
13. Riivo Tamm
14. Silver Tilga
15. Taavi Turvas
16. Maive Vill

XIIb

Klassijuhataja: Marika Paavo
1. Kerly Ainsoo
2. Marika Heitur
3. Külliki Kübarsepp
4. Jarek Kilk
5. Janis Kirbits
6. Margit Kukk
7. Raido Kutsar
8. Priit Länik
9. Kerri Liivlaid
10. Taavi Mõts
11. Maiu Merisalu
12. Piret Nämi
13. Janel Palm
14. Monika Pullerits
15. Indrek Roop
16. Sirli Roosmann
17. Vallo Saar
18. Eve Tamme
19. Aivar Väina

74. lennu (2001. aasta) vilistlased

ekstern

1. Urmo Tootsi

Õhtune osakond

1. Erle Korka
2. Mari-Liis Kotkas
3. Aivo Lubi
4. Aalo Metslind
5. Erki Parts
6. Frants Seer
7. Margit Toom
8. Meelis Värva

XIIa

Klassijuhataja: Ilder Tallo
1. Marek Barkala
2. Tiit Ilves
3. Toomas Ilves
4. Ruth Kõiv
5. Mihkel Keemu
6. Sille Kivitalu
7. Argo Kukk
8. Angelika Park
9. Airi Rebane
10. Marge Roio
11. Kaire Tiirmaa
12. Riido Tinno

XIIb

Klassijuhataja: Helle Tallo
1. Tarmo Aavola
2. Mikk Adler
3. Aleksandra Andreištševa
4. Anu Aunapu
5. Toivo Kikkas
6. Riin Kutsar
7. Üllart Länik
8. Triinu-Kreete Mägi
9. Ruth Mändma
10. Kristiina Orm
11. Annike Perlov
12. Marko Roose

75. lennu (2002. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Tiiu Sander
1. Erki Eit
2. Sille Järvet
3. Tõnis Juhkam
4. Teevi Kits
5. Magnus Kolga
6. Priit Koort
7. Janari Mändla
8. Birgit Noormets
9. Karli Oja
10. Lauri Oja
11. Kristiina Pavljutšok
12. Kersti Pille
13. Triin Saareots
14. Kärt Suiste
15. Elmerita Sula
16. Ilmo Tamm
17. Annika Tõld
18. Tauri Tiirik
19. Rünno Tikk
20. Mihkel Toom
21. Triin Viita
22. Raivo Vill

XIIb

Klassijuhataja: Marge Kaiv
1. Margit Aigro
2. Daisi Dorch
3. Merit Hendrikson
4. Taavi Ilp
5. Merlin Juurikas
6. Kert Kärsin
7. Kaia Kõivistik
8. Nelli Kübarsepp
9. Mai-Ly Kiisler
10. Terje Kruus
11. Evelin Kubi
12. Liia Kukk
13. Kristi Kuldmaa
14. Ain Kuusik
15. Daisy-Diane Lääts
16. Aiki Lill
17. Diana Matsar
18. Epp Mägi
19. Piia Nämi
20. Kerli Pauskar
21. Janek Roop
22. Kadi Saarep
23. Kerttu Siim
24. Nele Tiiman
25. Veiko Voolaid

76. lennu (2003. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Marika Paavo
1. Katrin Allmets
2. Liisi Falkenberg
3. Aivo Jurken
4. Kaija Kalvet
5. Kerli Kõll
6. Triin Leppik
7. Eneli Maranik
8. Helo Mei
9. Annika Nigol
10. Kristiin Oja
11. Joel Pärle
12. Veiko Rääts
13. Margus Rätsepso
14. Marje Roose
15. Annika Ruusna
16. Veiko Soo
17. Kertu Tiisler
18. Jaanika Tomson
19. Triin Vajakas
20. Ragne Voolaid
21. Maret Vuks (lõpetas hõbemedaliga)

XIIb

Klassijuhataja: Tiia Lehismets
1. Mailis Alter
2. Liis Buht
3. Diana Dorch
4. Krista Kallas
5. Mairo Kangro
6. Kristi Kõivisto
7. Janika Kilk
8. Tarmo Kivi
9. Marko Koosa
10. Pilvi Kuld
11. Kersten Lehismets
12. Taivo Linnamägi
13. Kristel Maasikpalu
14. Mairi Peetersoo
15. Ruslana Prelovski
16. Sigrid Rõõmussaar
17. Silver Rõõmussaar
18. Liisi Salumaa
19. Inga Sõrg
20. Piret Sepma
21. Marko Soidra
22. Liisu Tamm
23. Silver Tamman
24. Ave Täär
25. Meriliis Teder
26. Marit Toome
27. Liis Vasemägi
28. Kristi Vender
29. Timo Vender

77. lennu (2004. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Tiiu Sander
1. Sander Järvet
2. Jaanika Jürissaar
3. Kaspar Külm
4. Silver Kuusik
5. Anu Loide
6. Raigo Mitt
7. Mihkel Neemeste
8. Oliver Plaado
9. Maarja Puidak
10. Andres Raave
11. Inga Saar
12. Gerli Saarekivi
13. Marvin Sepp
14. Taaniel Stepanov
15. Evelin Sula
16. Raul Uibopuu

XIIb

Klassijuhataja: Kirsti Vuks
1. Kerli Arro
2. Aare Birnbaum
3. Heiko Heitur
4. Dagmar Ilp
5. Ander Kangro
6. Inga Keldo
7. Maiu Kikkas
8. Kaidi Korge
9. Leelo Kubi
10. Tess Pauskar
11. Rain Plaado
12. Talis Raak
13. Siim Rello
14. Rando Saar
15. Erkki Sepp
16. Margeri Silm
17. Triin Tõld
18. Diana Urm
19. Kaspar Viks
20. Baibi Villem
21. Kadi Voolaid

78. lennu (2005. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Heivi Truu
1. Priit Ahven
2. Maiken Alter
3. Anneli Arro
4. Birgit Birnbaum
5. Reijo Hausenberg
6. Siim Ilistom
7. Marika Jakobi
8. Kati Johanson
9. Aiko Jurken
10. Keili Kaljumäe
11. Kristjan Kaup
12. Siim Kiuru
13. Jana Krivtsova
14. Ahti Kukk
15. Alar Kukka
16. Mart Kurig
17. Edgar Lepik
18. Lauri Lomp
19. Katrin Lood
20. Hannes Palmre
21. Ahto Palmre
22. Heidi Roose
23. Reelika Saaremäe
24. Taavi Tammekivi
25. Tarmo Tammekivi
26. Ago Uibo

XIIb

Klassijuhataja: Ene Vister
1. Mihkel Arro
2. Ly Aunapu
3. Viivika Eljand
4. Annela Hendrikson
5. Merle Hurt
6. Triin Kaiv (lõpetas kuldmedaliga)
7. Mari Kasemets
8. Triin Kaur
9. Kristo Kärsin
10. Kerda Kübarsepp
11. Laura Künnap
12. Merilin Kirbits
13. Kristjan Kriisa
14. Kadri Madissoo
15. Ege Mitt (lõpetas kuldmedaliga)
16. Liisa Olesk
17. Ly Pikk
18. Rain Pohlak
19. Veronika Pullerits
20. Aule Reijo
21. Crissy Reiljan
22. Jana Rohumets
23. Maiken Sarv
24. Kristel Soidra
25. Jana Tamm
26. Oliivia Võrk
27. Piret Veeroja

79. lennu (2006. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Urve Volmer
1. Priit Birnbaum
2. Kerli Karavin
3. Triinu Kartau
4. Heigo Kikkas
5. Liina Laugesaar
6. Peter Maran
7. Janne Maran
8. Margus Mägi
9. Stina Mitt
10. Kersti Mootse
11. Indrek Noorsalu
12. Kadri Orav
13. Marlen Paavo
14. Mailis Palm
15. Marlen Paul
16. Priit Pärle
17. Mirko Raid
18. Kadri Riivik (lõpetas hõbemedaliga)
19. Hardi Sarv
20. Egle Täär
21. Kadi Tiisler
22. Marju Tikker
23. Kristel Uibopuu
24. Kätlin Võsso
25. Gerli Võsu
26. Kätlin Vister

XIIb

Klassijuhataja: Kaidi Palmiste
1. Donald Dorch
2. Kristjan Eljand (lõpetas hõbemedaliga)
3. Siim Kalda (lõpetas hõbemedaliga)
4. Mihkel Karulaas
5. Kairit Kärgenberg
6. Egeli Keldo (lõpetas hõbemedaliga)
7. Kairi Kilter
8. Kadi Lukka
9. Robert Matias Mononen
10. Siret Oja (lõpetas hõbemedaliga)
11. Olari Orm
12. Martin Riivik
13. Keijo Ruuven (lõpetas hõbemedaliga)
14. Steven Smit
15. Liis Tadolder
16. Toomas Tanni
17. Heiko Teder
18. Helis Teearu
19. Peter Väliste

80. lennu (2007. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Toomas Palmiste
1. Lauri Õlli
2. Risto Hausenberg
3. Krista Järv
4. Veiko Kaarna
5. Kristi Kaarna
6. Keiro Kadai
7. Kati Kaup
8. Keili Kängsepp
9. Joosep Kõivistik
10. Helen Kerem
11. Egle Kopli
12. Tarvo Kuus
13. Meelis Mägi
14. Liisi Orav
15. Keijo Priks
16. Anneli Ruusna
17. Kärt Sepp
18. Kelly Songi
19. Kadi Täär
20. Liina Toom
21. Siim Ventsel
22. Laura Vou

XIIb

Klassijuhataja: Tiiu Sander
1. Pilleriine Alter (lõpetas kuldmedaliga)
2. Enelin Alter
3. Eiko Ernits
4. Peeter Ever
5. Ave-Ly Feldmann
6. Heidi Heitur
7. Sandra Hinnobert
8. Marju Juhkam
9. Ott Kartau
10. Karena Kikkas (lõpetas hõbemedaliga)
11. Lauri Kiuru
12. Kaidi Kukk (lõpetas hõbemedaliga)
13. Kerli Kuldmaa
14. Rauno Laiv
15. Märt Leesment
16. Priit Lehismets
17. Liis Lokk
18. Siret Luik
19. Siim Matt
20. Meelis Must
21. Merit Nurmoja
22. Rando Pihelgas
23. Liis Prede
24. Kaisa Riivald
25. Kadri Roose
26. Risto Saar
27. Martti Sala (lõpetas hõbemedaliga)
28. Kristi Sisask
29. Siim Soe
30. Eliisa Soome
31. Ingrid Tamman
32. Reelika Värva
33. Gertu Võsu
34. Kaisa Vister

81. lennu (2008. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Anneli Vetka
1. Karmen Alatalo
2. Siim Anton
3. Merli Heitur
4. Pille Jaama
5. Triinu Kaarna
6. Katre Kikkas
7. Kärt Korge
8. Käthi Krindal
9. Liina Kutsar
10. Tambet Leopard
11. Kaiti Lillipuu
12. Maarja Madissoo
13. Mari-Liis Mühlberg
14. Armin Mitt
15. Willi Pastak
16. Pärja Puudist
17. Maarja Sepp
18. Maarja-Chris Tamm
19. Kristo Unt
20. Mikk Vainula

XIIb

Klassijuhataja: Ene Ever
1. Kerli Adov
2. Katrin All
3. Marian Hüdsi
4. Eva Hinn
5. Liis Kalda
6. Sven Kautlenbach
7. Kairi Kruus
8. Tauri Kukk
9. Kadi Kulpson (lõpetas hõbemedaliga)
10. Madis Leesment
11. Karol Liiva
12. Margit Maasing
13. Andres Maranik
14. Merli Maranik (lõpetas hõbemedaliga)
15. Erki Parik
16. Piibe Pohlak
17. Kadi Reha
18. Johanna Rello
19. Maria Tämm
20. Triin Tikan (lõpetas kuldmedaliga)
21. Kaspar Trumsi

82. lennu (2009. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Anu Kikas
1. Matis Eensoo
2. Karl Jodsche
3. Leila Kroonberg
4. Kristjan Kukk
5. Siim Laikask
6. Kätlin Meema
7. Martin Meema
8. Sam Mikael Mononen
9. Kristiina Oras
10. Jane Reha
11. Grete-Ann Tadolder
12. Marta Tammoja
13. Anita Tretjak
14. Andre Tsiukson
15. Kaspar Uibokand
16. Erkki Veidemann
17. Birgit Voolaid

XIIb

Klassijuhataja: Kerri Rauk
1. Maarja Aigro
2. Merike Ennok
3. Elise Jaaska (lõpetas kuldmedaliga)
4. Triin Jusson (lõpetas hõbemedaliga)
5. Eike Karo
6. Tiit Keldo
7. Marianne Kosk
8. Liina Laiv (lõpetas hõbemedaliga)
9. Lilian Leetsi (lõpetas hõbemedaliga)
10. Raul Lehismets
11. Gerli Luhtaru
12. Liis Matsalu
13. Merit Nigula
14. Richard Orav
15. Madli Pärnik
16. Helen Raudsepp
17. Riina Rõõm
18. Grete Roop (lõpetas kuldmedaliga)
19. Rolf-Otto Rootsma
20. Heiki Saal
21. Arno Saar
22. Helen Sarv
23. Margot Sepp (lõpetas kuldmedaliga)
24. Stefi Smit
25. Triin Tigane
26. Tõnu Troon

83. lennu (2010. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Silva Hinnobert
1. Gerle Aart
2. Kristjan All
3. Mairi Allikivi
4. Mikko Buht
5. Sandra Demitðeva
6. Karl Eensaar
7. Helen Eit
8. Elena Jodsche
9. Kristin Kalk
10. Teele Kants
11. Kirsika Kapp
12. Aiki Karo
13. Mart Kaur
14. Gert Kautlenbach
15. Tanel Keskoja
16. Alo Kopli
17. Karl-Tõnis Laks
18. Birgit Leopard
19. Anu Lomp
20. Ardi Mark
21. Helena Mõts
22. Rain Mõttus
23. Helena Nestra
24. Kristo Peterson
25. Mari-Liisa Reigo
26. Kristi Rohtla
27. Mihkel Teder

XIIb

Klassijuhataja: Marge Kaiv
1. Heleri Alter
2. Monica Eichelmann
3. Mairi Kana
4. Maiko Kangro (lõpetas kuldmedaliga)
5. Grete Kõiv
6. Kristo Koik
7. Kerli Kraak
8. Seiko Kuik
9. Kertu Kulasalu
10. Silver Laadi
11. Siim Lassmann
12. Andreas Nigol
13. Robert Pihelgas
14. Valdo Plinte
15. Martin Raid
16. Sven Rebane
17. Henri Ruul
18. Ruth Ruusmäe (lõpetas kuldmedaliga)
19. Enriko Saar
20. Aile Sumberg
21. Toivo Tammekivi
22. Teele Tiidt
23. Pille-Riin Tikan
24. Ardi Uprus
25. Lilian Ventsel
26. Mikk Vihmann
27. Martti Vister
28. Maia-Liisa Voolaid

84. lennu (2011. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Kaja Raud
1. Eliis Areng
2. Kristine Davõdov
3. Ketlin Ilumets
4. Kaisa Jõela
5. Kristen Kapp
6. Ivar Kornilov
7. Kenari Krindal
8. Henri Mündi
9. Mariana Raudsepp
10. Kristjan Sarv
11. Tenno-Raul Taimur
12. Timo Teder
13. Hans Teder
14. Mart Vihermäe
15. Kersti Voolaid
16. Kristi Zimbrot

XIIb

Klassijuhataja: Marika Paavo
1. Reti Anmann
2. Anne-Maria Krüünvald
3. Elen Kurvits
4. Taavi Lassmann
5. Karin Matsalu
6. Hannela Meri
7. Viljar Mitt
8. Maarika Nurmoja
9. Riinu Ott
10. Sander Sõrg
11. Siim Süldre
12. Anni Tammela
13. Erkko Teder
14. Liis Teder
15. Katre Tigasoo
16. Marilin Toover
17. Hans Zimbrot

85. lennu (2012. aasta) vilistlased

XII

Klassijuhataja: Kirsti Vuks
1. Helen Aluvee (lõpetas kuldmedaliga)
2. Madis Anton
3. Markus Eensoo
4. Tairi Jõe
5. Laura Kalve
6. Elmar Kapp
7. Marko Klais
8. Silja Kukk
9. Triin Kuusk
10. Gertrud Leopard
11. Rasmus Leppik
12. Janika Maran
13. Helen Merilo
14. Marily Milter
15. Kadri Mootse
16. Anneliis Nukka
17. Priit Pihelgas
18. Maiko Plinte
19. Stella Rein
20. Kaisa Roosbaum
21. Kristjan Sõrg
22. Sven Schneeberg
23. Rasmus Sotnik
24. Maarit Stepanov
25. Kadri Tamm
26. Maarja Treimut
27. Rauno Varul
28. Keili Veidemann
29. Vaidika Viljat

86. lennu (2013. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Heivi Truu
1. Aiko Adamson
2. Allan All
3. Marleen Ein
4. Helen Juhkam
5. Merilyn Kasepuu
6. Leene Künnap
7. Ingrid Kelder
8. Mihkel Kivimäe
9. Timo Kopli
10. Ardo Kuus
11. Doris Lehtmaa
12. Sulev Paalo
13. Mariliis Palk
14. Kevin Ristjan Pedajas
15. Martin Saan
16. Paul Salumaa
17. Alar Tiideberg
18. Ants-Hindrek Tiido

XIIb

Klassijuhataja: Kaja Raud
1. Triinu Aasaroht
2. Lisette Caroline Anton
3. Moonika Einaste
4. Teele Jakobson
5. Kärt Kalve
6. Mari-Ann Klaar
7. Holger Kukk
8. Eve Kurvits
9. Rene Levin
10. Genno Geven Luhtaru
11. Mairis Meri
12. Tauri Mitt
13. Anne-Mai Niit
14. Eva-Maria Oja (lõpetas hõbemedaliga)
15. Siim Paalo
16. Kadri Palmiste
17. Rauno Põldsepp
18. Kerli Suviste
19. Gerle Trifanov
20. Mari-Liis Uprus
21. Iti Uusküla
22. Martin Voolaid

87. lennu (2014. aasta) vilistlased

XII

Klassijuhataja: Kaidi Palmiste
1. Jana Jaaniste
2. Liisa Kalve
3. Mari-Ly Kapp
4. Merilin Kriisa
5. Jane Kukk
6. Angela Kulasalu
7. Lilli Laur
8. Hanna-Liisa Lauriku
9. Jaagup Lehes
10. Maarja Maranik
11. Mariia Medvichuk
12. Vivian Mitt
13. Tormi Oja
14. Marten Pulles
15. Maili Raudsepp
16. Lisett Segar
17. Robert Segar
18. Liis Selge
19. Arti Suviste
20. Doris Tammela
21. Mihkel Treufeldt
22. Gerli Turm
23. Juta Vaher
24. Maiken Vähi
25. Ranek Veski
26. Indrek Voolaid

88. lennu (2015. aasta) vilistlased

XII

Klassijuhataja: Ülle Kümmel
1. Gertrud Aasaroht (lõpetas hõbemedaliga)
2. Gen Alev
3. Annabel Ansi
4. Katrin Hermaste
5. Märt Jõearu
6. Birgit Kannes
7. Henry Kasepuu
8. Karl Kinks
9. Simone Kolga
10. Martin Krüünvald
11. Katrin Kurg
12. Dairi Lehiste
13. Grete Madi
14. Heli-Riin Meri (lõpetas kuldmedaliga)
15. Kirke Ruuven (lõpetas kuldmedaliga)
16. Sille Sööt
17. Eneli Sisask
18. Saamuel Stepanov
19. Erkki Teder
20. Sten Teemant
21. Annika Tiideberg
22. Lauri Tiido
23. Kevin-Markus Toover
24. Kheit Trifanov
25. Randel Uibopuu
26. Tanel Vähi
27. Killu Väliste
28. Merily Viks

89. lennu (2016. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Maive Pulles
1. Ketryn Õun
2. Karl Peeter Ein
3. Ats Erm
4. Maikel Ingver
5. Keit Kalk
6. Helin Külm
7. Rivo Kopli
8. Marit Mõts
9. Kristel Mölder
10. Jaanis Mölder
11. Lella Pruuli
12. Kristin Randviir
13. Keiju Rootsma
14. Markus Uus
15. Ketlin Veidemann

XIIb

Klassijuhataja: Ene Ever
1. Kristin Aalep
2. Hardi-Henri Ambos
3. Marje Jõearu (lõpetas hõbemedaliga)
4. Anna-Liisa Kärson
5. Sigrid Kutsar
6. Siret Kutsar (lõpetas hõbemedaliga)
7. Janet Laas
8. Silleriin Lasting (lõpetas hõbemedaliga)
9. Mari-Liis Länik
10. Birgit Maranik
11. Lilian Mitt (lõpetas hõbemedaliga)
12. Sarah-Liisa Oja (lõpetas kuldmedaliga)
13. Marta Rääk
14. Laura Rääts
15. Margit Saal
16. Tairo Tee
17. Kerli Toom
18. Richard Tuhk
19. Kätlin Unt (lõpetas kuldmedaliga)

90. lennu (2017. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Kerri Rauk
1. Kelly Keröryn Edesi
2. Raivo Kübar
3. Riinika Kübar
4. Kevin Kivimaa
5. Britta Mõttus
6. Elo Peterson
7. Alice Raidmets
8. Rasmus Rang
9. Johanna Rehelem
10. Joonas Rello
11. Laura Sööt
12. Helen Tiisler (lõpetas kuldmedaliga)
13. Aneth Traumann
14. Riin Veski
15. Anete Vihm
16. Eleri Viks

XIIb

Klassijuhataja: Anu Kikas
1. Kristiina Kulasalu
2. Jan-Ander Kundla
3. Grete Liivamägi
4. Kärolyn Maranik
5. Romet Moros
6. Kelly Püvi
7. Paul Poderat
8. Mariel Merlii Pulles
9. Arnold Sumberg
10. Martin Täär
11. Mehis Uibopuu
12. Helen-Mary Vartšun

91. lennu (2018. aasta) vilistlased

XIIa

Klassijuhataja: Jaana Mihailišina
1. Maarja Aigro
2. Agnes Annemäe
3. Liis Antsi
4. Renate Ermel
5. Jaagup Hinn
6. Helen Hirvesoo
7. Karmel Kala
8. Geiti Karo
9. Manana Kokhtashvili
10. Heidy-Liisbet Kukk
11. Marie Leopard
12. Henri Lindret
13. Kristo Mölder
14. Karl Gregor Ong
15. Kevin Pada
16. Essi Anni Alisa Pusa
17. Kristo Saar
18. Sigrit Soe
19. Karl August Soonberg
20. Timea-Helen Teder
21. Linda-Maria Urke (lõpetas hõbemedaliga)
22. Cathy Väärmaa